יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

פתאל רומס (ROOMS) פתחו מתחם חללי עבודה במרכז מודיעין

במתחם של רשת פתאל כבר פועלים עסקים וחברות, שנהנים גם ממשרדים ברמה גבוהה, גם ממיקום מרכזי וגם מנטוורקינג וקהילה עסקית מפרה, בתנאי בית מלון

פורסם בתאריך:


בשבוע שעבר פתחה רשת פתאל את מתחם חללי העבודה החדש שלה במע"ר של מודיעין, בבניין דונה 1. לרגל המאורע הגיעו למקום נדב פתאל, מנכ"ל חברת הבת Work ROOMS by Fattal, ויובל ברונשטייןיו"ר החברה, ולצדם הכוח המקומי – תושבי מודיעין יובל רצבימנהלת ROOMS מודיעין, ותומר בן ששוןמנהל השיווק של המתחם  כדי לקבל את פני ה-members החדשים, שהצטרפו למשפחת ROOMS

במתחם קומה וחצי עם 500 עמדות עבודה, משרדים, חדרי ישיבות וחדרי סדנאות, המוצעים על בסיס שעה, יום, שבוע, חודש או שנה. קומה 2 במתחם כבר פועלת, ואילו הקומה השלישית תחל לפעול בחודש פברואר.

 לדברי רצבי, ב-ROOMS כבר קבעו את מקומם עסקים מתחומים רחבים מאד, וביניהם עורכי דין, רואי חשבון, מתווכים, שמאים, מטפלים מתחומים שונים, מפיקים, מומחי e-commerce, כמו גם גופים העוסקים בשיווק דיגיטלי, במערכות SAP, בטכנולוגיה ועוד. 

 עוד היא מציינת: "חוסר הוודאות שהביאה הקורונה, גרם להרבה בעלי עסקים לחשוש ממחויבות ארוכת טווח, שכרוכה בקנייה או בשכירת מבנה, תשלומי ארנונה והיטלים שונים, כשמצב התעסוקה לא בטוח, ומספר העובדים משתנה לעתים תכופות." לדבריה, הגמישות שמציעים להם ב-ROOMS מתאימה מאד ונוסכת בהם בטחון, שתמיד ניתן יהיה לשנות את גודל השטח אותו הם שוכרים. "אם, חלילה, חברה תדרש להצטמצם, אין בעיה להקטין את השטח אותו היא שוכרת. וגם כשתחזור לממדיה או אפילו תגדל ותתרחב, תמיד נוכל להציע לה להגדיל את מספר העמדות".

רצבי מוסיפה, שרשת המלונות הבינלאומית פתאל, חברת האם של Work ROOMS by Fattal, שמורגלת באירוח ומתן שירות, מביאה למתחם במודיעין תנאי אירוח ברמה גבוהה, ומציעה שטחים ציבוריים שמזכירים מאד בתי מלון, פינוקים של מחלקות VIP, כמו happy hour וכיבוד, ומתייחסת לדיירי כל אחד מארבעת מתחמי העבודה שלה (תל אביב, רעננה, רמת גן, מודיעין ובקרוב גם בפתח תקוה ועוד מבנה בתל אביב) לא כשוכרים, אלא כ-members, או חברי מועדון יוקרתי.

לדבריה, ה-members ממודיעין נהנים לא רק מחדרי הישיבות והסדנאות הרבים המצויים ברחבי המתחם שבלב המע"ר המתפתח בעיר, אלא גם יכולים לקיים פגישות וישיבות בכל אחד מהמתחמים האחרים של הרשת בארץ.

כבר מהיום הראשון התמלאו החדרים וחדרי הישיבות במתחם. הנהלת המתחם פנקה בקפה משובח ומבחר מאפים לארוחת הבוקר, ובין ה-members החדשים נשמעה התרגשות רבה, להיות בין הראשונים, שנכנסים למתחם המודיעיני, וליהנות מהרבה מאד תשומת לב של הנהלת הרשת

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: