יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

כל מה שצריך לדעת על פירוק רכבים לשנה החדשה

כל שנה מביאה עמה התחלות חדשות והפעם בענייני תחבורה, שאלו את עצמכם האם הרכב הוותיק שלכם אכן ימשיך אתכם הלאה לשנה חדשה או שהפעם אתם תמשיכו בלעדיו.

פורסם בתאריך:התשובה לכך תלויה בנסיבות ובמצב הרכב שלכם. זכרו שרכבים ישנים כבר לא מספקים חוויית נהיגה נעימה, אלא רחוק מכך. שלא לדבר על כך שרובם מזהמים את הסביבה הרבה מעבר לנורמה הנהוגה כיום ועשויים גם לסכן את בטיחות הנהג והנוסעים האחרים. רכב שעבר זמנו נוטה לשהות יותר במוסך לרוב זקוק לתיקונים יקרים. להשאיר את הרכב עומד בחנייה היא לא אופציה סבירה, כי אתם עשויים לקבל קנסות כבדים. אז מה עושים?

לאן מגיעים רכבים שיורדים מהכביש?
האפשרויות מגוונות, אבל חשוב לבחור בחוכמה. ניתן לפרסם מודעת מכירה של הרכב בלוחות ולהעמיד אותו לכל המרבה במחיר או לפי מחיר מחירון, אך יש לקחת בחשבון את הזמן והאנרגיות שמכירתו תדרוש מכם – להראות את הרכב לנוסעים פוטנציאליים, לנהל מו"מ קשוח ולא בהכרח לקבל את המחיר המבוקש. אופציה נוספת היא לבצע טרייד אין עם חברות רכב ולקבל רכב אחר בתמורה להנחה בשווי של הרכב שלכם, אבל רוב הסיכויים שתצטרכו להוסיף סכום מכובד של כסף כדי לרכוש רכב חדש ויתכן שתצטרכו לשלם סכום גבוה באופן משמעותי בעד הרכב החדש שיכולתם להשיג במחיר אטרקטיבי יותר במקום אחר וללא טרייד אין.
ישראלים רבים כבר גילו את האלטרנטיבה של פירוק רכבים. בעבר היתה נהוגה בישראל תוכנית גריטה ממשלתי אשר אפשרה לבעלי רכבים ישנים למסור את הרכב לגריטה ולקבל בעדו תמורה הוגנת, אבל תוכנית זו שינתה מתכונת וכיום רק נהגים של רכבים מסחריים ספציפיים יכולים ליהנות ממנה. עם זאת, פירוק רכבים אפשרי גם באופן פרטי דרך מגרשי רכב המתמחים במלאכת הפירוק. למה הכוונה בפירוק רכבים? הכוונה היא לחלץ מהרכב הישן שלכם את חלקי החילוף החיוניים שעוד יכולים להמשיך בעבודתם הנאמנה ברכב אחר וכך "להציל" רכב אחר. התהליך דומה להשתלת איברים ויש בו מחזוריות ידידותית לסביבה. כמובן שאת התהליך מבצעים מכונאים מיומנים בפירוק ואתם מקבלים בעד הרכב שנמסר לפירוק את התמורה המגיעה לכם.

מפרקים ולא נתקעים עם רכבים ישנים
אומנם לא קיים מחירון פירוק רכבים ידוע מראש, אבל אין ספק שיש מחירים המקובלים בשוק ונקבעים לפי סוג הרכב, היצרן, דגם, תחזוקה, תאונות וכדומה ואפשר תמיד לקבל הצעת מחיר ממגרשי הרכב המתמחים בפירוק וכן לבדוק כיצד הם יוכלו לשלם לכם – דרך העברה בנקאית, צ'ק, מזומן או כרטיס אשראי ומהו כמובן הסכום לאחר שהרכב עבר בדיקה. לאחר מכן, תוכלו להכריז על השבתת הרכב והורדתו מהכביש באמצעות הטופס המבוקש ומסירתו באגף הרישוי הקרוב למקום מגוריכם ולשלוח את הרכב לפירוק.
במידה והרכב כבר אינו מתפקד כשורה ועולה חשש ממשי לנסוע בו או שהוא נתקע לכם באמצע הדרך, תוכלו לפנות מראש לחברות המתמחות בפירוק המציעות גם שירותי גרירה 24/7 בפריסה ארצית. כך תוכלו ליהנות גם מגרירת הרכב ישירות למגרש הפירוק ללא טרדות מיוחדות ובכסף שקיבלתם בעד הרכב אינכם מחויבים לכלום (לעומת טרייד אין), אתם יכולים לעשות בו כאוות נפשכם, לרכוש רכב אחר או כל דבר שתרצו.

החליטו מראש מה תרצו לעשות עם הרכב הותיק בשנה החדשה, שפותחת בפניכם הזדמנות לנסוע על רכב אחר ולמסור את הרכב הישן לפירוק. גלגלו את הרעיון בראש, בדקו את כל האופציות, יתרונות וחסרונות, תמורה בעד הרכב וכדומה. שיהיה בהצלחה!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: