יום שישי, 29 במאי 2020, ו' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

מדוע צריך מפקח בשיפוצים?

קבלנים שנוטשים באמצע תהליכי שיפוץ כבר מוגדרים ‘מכת מדינה’ (ראו קישור בהמשך הטקסט, לכתבה של חיים הכט), ולמרבה הצער מדובר בתופעה החוזרת על עצמה לא מעט. כיצד פיקוח בשיפוצים עוזר למנוע את התופעה או אף למגר אותה כליל? מאת קובי חסון

פורסם בתאריך:


אנשים מבקשים לשפץ את ביתם על מנת לשפר את איכות חייהם, אולם מפגש עם קבלן מפוקפק משנה את תכניותיהם מן הקצה אל הקצה, מוביל אותם לחובות ולהפסדים, שלא לדבר על עוגמת הנפש שנגרמת להם בתהליך. הסיבה לכך היא שענף השיפוצים, על אף שהוא מגלגל מיליונים בשנה, נחשב לפרוץ. הצרכן לא תמיד מוגן על ידי החוק והאינטרסים שלו אינם מיוצגים כהלכה.

נוכח הבעייתיות באכיפת החוק בתחום, הפתרון המתבקש הוא יצירת פונקציה של פיקוח על תהליכי הבנייה/שיפוץ.

 

 

המבקשים להימנע מעוגמת הנפש ומהפסדים כספיים, ימנו איש מקצוע מוסמך, לפני שנכנסים לתהליך בניה ושיפוצים. המפקח על הבנייה יהיה אחראי על ניהול הפרויקט, ייצג את האינטרסים שלכם אל מול בעלי המקצוע השונים ויהיה העיניים שלכם בשטח בכל רגע נתון.  יתרה מכך, הימצאותו של מפקח בניה באתר, יבהיר לקבלן ולבעלי המקצוע כי הם מצויים תחת זכוכית מגדלת של אדם מקצועי ומבין עניין ולכן יעמדו בלוחות זמנים, יקפידו על עמידה בתקנים ובתכניות הבניה ובאופן כללי – יעבדו לפי הספר. הדבר יחסוך מכם עוגמת נפש, בזבוז כספים וזמן יקר וכמובן, ימנע מכם מצבים לא נעימים כמו במקרים של קבלן שנטש במהלך הבניה.

 

ח.י ניהול ופיקוח בבניה ושיפוצים, מנוהלת על ידי יעקב חסון, בוגר הטכניון בניהול פרויקטים ובניה, בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר הנדסאי אלקטרוניקה וחשמל. ניסיונו המקצועי בתחום כולל ניהול צוות עובדים בבניין, פיקוח על פרויקטים בתחום הבניה הפרטית והציבורית ועבודה מול קבלני משנה.

ח.י ניהול ופיקוח בבניה ושיפוצים מציעה מעטפת שירותים מקצועיים וליווי צמוד ללקוחותיה, לכל אורך התהליך ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט וקבלת המפתח. לכל אורך שנות פעילותה, ח.י (חסון יעקב) שמה דגש על ייצוג לקוחותיה בשטח, אל מול הקבלנים, הספקים והרשויות השונות כך שאתם יכולים ליהנות משקט הנפשי, שהפרויקט שלכם מתנהל על הצד הטוב ביותר.

לפרטים נוספים אודות מעטפת השירותים המוצעת לכם, צרו קשר כעת ותאמו פגישת ייעוץ חינם.

 

קישור לכתבה:
http://www.mako.co.il/…/s3-a…/Article-77713a233a81d41006.htm

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: