יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

איך לבחור חברת אבטחה?

במקרים רבים שקט נפשי אמיתי מושג רק כשאנשי מקצוע מיומנים נמצאים בסביבה

פורסם בתאריך:


אם למשל אתם אחראים לאירוע מכל סוג שהוא – חתונה, הפנינג על שפת הים, הופעה מוזיקלית, משחק כדורגל או כדורסל שמגיעים אליו צופים רבים, כנס מקצועי וכו' – נדרשים שירותי אבטחה למניעת חדירת גורמים לא מורשים לאירוע, ובנוסף על-מנת לשמור על שלום המשתתפים באירוע. באופן דומה במפעלים רבים שירותי אבטחה שומרים על הציוד יקר הערך, הסחורה החשובה, חומרי גלם שעשויים להיות רגישים וגם על סודות מסחריים. במוסדות חינוך האבטחה מתרכזת במניעת כניסה של מי שאין לו מה לחפש בשטח הגן או בית הספר, ועוד דוגמה נפוצה לצורך בשירותיה של חברת אבטחה הוא שמירה על ישוב (למשל קיבוץ או מצפה).

בכל מקרה שבו מחפשים שירותי אבטחה ישנן חברות רבות שמציעות מענה לצורך. בחירה ביניהן מחייבת אחריות רבה ותשומת לב לפרמטרים הבאים:

ניסיון

ככל שלחברת האבטחה יש ניסיון רחב היקף יותר, כך תוכלו להיות שקטים יותר. ניסיון מעשי באבטחת אירועים, מוסדות, בניינים וגם אישים מוביל לידע מקצועי משמעותי שאין שום דרך אחרת להשיג אותו. בנוסף חברה ותיקה שפועל בתחום האבטחה שנים רבות היא חברה שמספקת שירות ברמה גבוהה שכן אחרת היא כבר הייתה נפלטת מהשוק התובעני שהתחרות בו קשה.

חברות מנוסות הן גם כאלה שמקפידות להעניק את השירותים הרגישים בזמינות גבוהה, באדיבות ומתוך קשב אמיתי ללקוח.

רישיונות וביטוח

דגש חשוב נוסף בבחירת חברת אבטחה הוא הפן הפורמלי: כל חברה בתחום זה נדרשת לקבל היתרים שונים כדי לפעול כחוק, הן מטעם משרד המשפטים והן מטעם המשרד לביטחון פנים. גם המשטרה היא גוף רגולטורי רלוונטי בתחום, וכדאי לוודא שהחברה שמציעה לכם שירות אכן מחזיקה בכל הרישיונות הדרושים. בנוסף כדאי להתעניין מה כולל הביטוח של החברה, ואילו נזקים הוא מכסה.

המלצות

חברת אבטחה שהלקוחות שלה מוכנים להמליץ עליה, ואפילו עושים זאת בשמחה, היא חברה שמספקת שירותי אבטחה ברמה גבוהה מאוד. בהתאם מומלץ לייחס משקל נכבד להמלצות – בין אם הגעתם אליהן ישירות ובין אם אנשי החברה הציגו בפניכם חוות דעת מחמיאות של לקוחות קודמים.

מהו המשקל הנכון למחיר השירותים השונים של חברת אבטחה?

באופן טבעי גם העלות של כל חברת אבטחה שמציעה את השירות הספציפי שאתם זקוקים לו הוא פרמטר רלוונטי. המציאות הכלכלית מחייבת את כולנו לנסות ולחסוך ובעיקר להימנע מהוצאות מיותרות. סקר שוק מקיף הוא שלב כמעט הכרחי בדרך להחלטות נכונות – אבל יחד עם זאת כדאי להימנע ממתן משקל גבוה מדי לסוגיית המחיר. הסיבה לכך פשוטה: אם חברת האבטחה לא תצליח למלא את תפקידה בצורה הטובה ביותר, הנזק שייגרם לכם גדול בהרבה מהחיסכון בעלות השירות – ולכן חשוב קודם כל לוודא שהחברה עומדת בכל הקריטריונים הקודמים ורק אז להתייחס למחיר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: