יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

השכרת ציוד למסיבת פורים: 3 טיפים למפיקים

אז למה אתם מתחפשים השנה? למלכת הקרח או למלכת השושנים? לאסטרונאוט או לאדם הקדמון? למורה ותלמיד או לרופא וחולה?

פורסם בתאריך:


 

או שאולי דווקא להורים מודאגים שהפילו עליהם תיק יותר כבד משל תלמיד בכיתה ט' שממש תכף מתחיל את תקופת הבגרויות שלו וכשאנחנו כותבים תיק אנחנו מתכוונים כמובן להפקה של אחת ממסיבות הפורים שסביר להניח שימשכו עד רגע לפני פסח. אז שנייה לפני שתכתבו בגוגל השכרת ציוד למסיבות ותתחילו לארגן את כל הדברים הטכניים עבור האירוע שנחת עליכם פתאום ומבהיל יותר מהנפצים של הילדים בשכונה החלטנו לעזור לכם קצת לעשות סדר בבלגאן, בשביל זה אנחנו כאן:

פורים לנו נשכח את הכל? לא בהכרח

 

דאגו להכין לעצמכם רשימה מסודרת של כל הדברים החשובים עבור האירוע החל מבחירת קונספט משעשע לאירוע כמו חגיגה ברזילאית בסגנון קרנבל דרום אמריקאי או שאולי דווקא מסיבה מהסרטים עם דמויות מסרטים שהילדים אוהבים. אפשר גם ללכת על כיוון קצת שונה ולעשות מסיבת תחפושות בסגנון מנהרת הזמן בה הילדים יצטרכו להתחפש בתחפושות שקשורות לשנות ה-80-90 ואולי אפילו לפני. ואם זה לא עובד פשוט תגידו להם שיתחפשו לסטטיק ובן אל. לאחר שבחרתם את הקונספט עבור האירוע השלב הבא הוא להבין איזה סוגי מזון ושתייה יהיו בערב, להכין רשימה של מספר אביזרים עבור כל מי שיגיע לא מחופש, הפעלות מיוחדות, מקרן אם צריך, השכרת ציוד למסיבות

שכולל: כיסאות ושלחנות, מערכות הגברה ותאורה וכדומה. והכי חשוב פנו לעצמכם זמן ביומן לארגן את כל הדברים החשובים הללו ויפה שעה אחת קודם.

השכרת ציוד למסיבות – כל הסיבות לעשות את זה נכון

 

רגע לפני שמבצעים הזמנה ובירור על השכרת ציוד מסיבות יש לשים דגש על כמה דברים הרי בננו מעבר לכיסאות ולשולחנות שיש להם משקל חשוב להצלחת האירוע אם לא תבחרו מערכות הגברה מתאימות עלולות להיווצר בעיות לא נעימות שיפגמו בהנאת המשתתפים.

 

בתור התחלה כדאי להבין שציוד הגברה למסיבה בבית אינו זהה לציוד הגברה הנדרש כשמפיקים אירוע פורים בחוץ. זוהי הסיבה לכך שכאשר תחפשו באתרים המיועדים להשכרת ציוד למסיבות תוכלו לראות שישנם הבדלים בין סוגי חבילות ציוד ההגברה השונות.

 

אם אתם עורכים את אירוע פורים בחצר ביתכם המלצתנו היא שתבחרו את הציוד הביתי בכדי לא לפגוע במנוחת השכנים, הרי לא כל השכונה מוזמנת לחגיגית הפורים שלכם נכון? ואתם בטח לא הייתם רוצים שבזמן שאתם חוגגים ומבלים השכנים שלכם יסבלו מעוצמת הרעש. גם בעת הלחץ והעומס הגדול שבהכנות למסיבה, אל תשכחו לטפל בבחירת ציוד ההגברה המתאים, שכן, במידה ותשכחו או תזלזלו בו, אתם עלולים לגרום למסיבה להסתיים, עוד לפני שהתחילה.

לפנק, לפנק, לפנק, אבל גם את עצמכם

 

הטיפ האחרון שאנחנו יכולים להעניק לכם הוא פשוט להירגע, לנסות ליהנות כמה שאפשר מארגון האירוע ולהיות נוכחים במהלכו. תנו לילדים לחגוג את שמחת החג ואפשרו לעצמכם זמן לשתות אספרסו איכותי בנחת, להתבונן בנעשה מסביב ולחשוב איך אתם תפנקו את עצמכם אחרי הימים העמוסים הללו.

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: