יום שישי, 29 במאי 2020, ו' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

אין דבר כזה ילד שלא יכול!

איך מעצימים ילד באמת?
 איך גורמים לו להאמין בעצמו?

פורסם בתאריך:


ביטחון עצמי ואמונה ביכולת הם תכונות שכל הורה מנסה לנטוע בילדיו. ילדים שמאמינים בעצמם, מגיעים להישגים גבוהים יותר, אוהבים את עצמם יותר ושלמים עם עצמם יותר.
מה עושים כאשר יש חוסר קורלציה בין היכולות של הילדים שלנו וההצלחה שלהם?
אי אפשר לזייף הערכה עצמית, גם אם נגיד לילדים שלנו מאה פעמים ביום שהם “הכי יפים”, “הכי חכמים”, “הכי טובים”, הרי שברגע שהם יחוו כישלונות חוזרים בתחום הלימודי או החברתי, הם יחזרו לתחושת חוסר היכולת. כישלון מביא לחשש מכישלון עתידי והופך עד מהרה למעגל בלתי נמנע של חוסר הצלחה.
כיצד לפרוץ את המעגל, כיצד נחזק את הביטחון העצמי של ילדינו, כיצד נלמד את ילדינו ואת עצמינו את הדרך הנכונה להצלחה?
הספר, “לרכב על סוס ההצלחה”, מציע דרך מקורית להתמודדות משותפת עם הנושא. הספר שנועד להקראה על ידי ההורה ומתאים לגילאי טרום בית ספר ועד סוף היסודי, מביא בשפה קולחת ובחריזה נעימה לאוזן את סיפורו של אלון, ילד שמתמודד עם קשיים בבית הספר וחווה תסכול מתמשך בתחום הלימודי.


החידוש בספר זה הוא בהיותו ספר קאוצינג לילדים ובזה ייחודו. על ידי סיפור שנקרא במשותף, עובר גיבור הספר תהליך של טיפוח האמונה בעצמו וסיגול כלים מעשיים להצלחה מדורגת, עד להגעה ליעד רצוי.
“האמן בעצמך ובקש עזרה כשצריך, זה יביא אותך להצלחה בגבולות היכולות שלך”.
המשפט הזה טומן בחובו שלושה יסודות מרכזיים במהות הביטחון העצמי: האמונה בעצמך, היכולת להיעזר באחרים והצבת יעדים על פי יכולת אישית ובהתקדמות פרטנית.
את הספר כתבה לילך דריקס ענטבי, בעלת תואר בחינוך ובהוראה מתקנת, המטפלת באמצעות רכיבה טיפולית בילדים הלוקים בקשיי למידה שונים בחוות הסוסים שלה בבית נחמיה. בספרה, היא רותמת את דמות הסוס כמנוף להובלת הילדים להצלחה. “הסוס הוא מודל שמייצג כח, עצמה, חוסן, השגיות, אינטליגנציה רגשית והצלחה. ילדים מתחברים באופן אינטואיטיבי למשמעות סמל הסוס ומבקשים להזדהות עם יכולות ההגשמה המיוחסות לו”, היא אומרת, “זו הסיבה שבחרתי בסוס כדמות שתוביל את הקוראים הצעירים בדרכם להכרה בערכם, לאמונה בעצמם ולאושר שהם ישאבו מרגעי הצלחה והישג שיחוו”.
לרכישה:
הספר “לרכב על סוס ההצלחה” נמכר בחנויות צומת ספרים וסטימצקי.

 
סרטון מרגש במיוחד על הספר שנערך בחוות הסוסים, ניתן לראות ביוטיוב, “לרכב על סוס ההצלחה”.

לדף הנחיתה של הספר:
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: