יום שישי, 29 במאי 2020, ו' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

בבית של שילי – זמן במתנה

הבית של שילי בשוהם הוא אחד המקומות הייחודיים המביאים אליהם זוגות זוגות של הורה-ילד מהאזור

פורסם בתאריך:


בעולם המודרני העמוס לעייפה, בין פרנסה להתחייבויות אנחנו מחפשים מקום של שקט, מקום שבו אפשר פשוט להיות. הבית של שילי נוסד בדיוק למטרה הזו. כולנו מביאים לעולם ילדים ובונים בית, בידיעה שזו האבן השואבת שלנו, אבל העולם הלא פשוט של ימינו לא מאפשר לנו להעניק להם (ולנו) את המקום המרכזי שהיינו רוצים להעניק.

הבית של שילי הוא מיזם נפלא שהוקם על ידי שילי פרלמן, תושבת שוהם שביקשה לייצר חוויה איכותית ובונת קשר בין הורה לילדו. המיזם המקסים הזה מאפשר להניח את עול החיים בצד (ואת הטלפון) לשעתיים של יחד.

את הסדנאות מלווים שילי וצוות מנחים בתחומים שונים כגון אמנות, צילום, ספורט, בישול וכו’ – זוהי מתנה גדולה להורה ולילדו. קשת הרגשות של כולנו היא רחבה ובסדנאות הצוות מעניק לה מקום מרכזי במיוחד.

הבית של שילי הוא בית של ממש, בו מטבח, סלון, חדר משחקים, גינה - זוהי חממה של הזדמנויות לחוות את הבית כמקום אינטימי.

הסדנאות בבית של שילי מתקיימות אחת לשבועיים במסגרת של 5-7 מפגשים בהם חווה כל זוג חוויה של יחד, יצירה משותפת למען חיזוק הקשר ממקום בלתי אמצעי אשר מייצר אינטראקציה מפתיעה המשפיעה על ההורה ועל הילד. 

הסדנאות מתקיימות לפי קבוצות גיל, בין 5-15. מעבר לסדנה הבסיסית ישנן סדנאות ייעודיות – סדנה למשפחה הגרעינית, סדנת שנת מצווה, עליה לכיתה א’ או שינויים במשפחה.

לכל אורך הסדנה ישנם רגעים מרגשים של מציאת שפה משותפת ייחודית בין הורה-ילד. הסדנה אמנם מתקיימת בקבוצות אבל היא לא קבוצתית. כל זוג חווה את האינטימיות האישית במרחב שלו. הם מקבלים יחד החלטות, מבצעים יחד משימות ומעניקים אחד לשני מקום שונה וחדש בחייהם.

כשהסדנה נגמרת היא לא באמת נגמרת, כי כל הערכים והקשר המיוחד שנוצר שם יצרו קרקע לפעילות משותפת גם בבית ובסדנאות הבוגרים.
סדנאות הבוגרים מתקיימות אחת לתקופה כמפגשים חד פעמיים בתחומי עניין שונים.

הבית של שילי מאחל לתושבי שוהם והסביבה שנה טובה, מרגשת ומלאת חוויות משותפות.

המוטו של הבית של שילי הוא שאת העבר לא ניתן לשנות, העתיד לא ידוע, אבל יש לנו נכס אחד חשוב –
יש לנו הווה, אותו אנחנו חייבים לטפח, למצוא את הזמן של ה”ביחד” וללמוד לחוות את הקשר עם  החשובים והיקרים לנו ביותר – כי בסופו של דבר, זה מה שיש לנו – המשפחה שבנינו. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: