יום שישי, 29 במאי 2020, ו' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

החלטתם לשכור אטרקציות לחתונה? כך תנהלו את המשא ומתן

אתם בעיצומן של ההכנות לחתונה שלכם? מזל טוב! אתם בטח רוצים שהאירוע יהיה הכי מיוחד, מהנה ומקורי שאפשר, אתם מדמיינים שהאורחים שלכם שמחים ונהנים וממש לא רוצים ללכת הביתה כי כל כך כיף להם. אתם גם בטח יודעים שיש כיום לא מעט אטרקציות שעשויות להתאים לאורחים של חתונה ואולי אפילו כבר ביררתם את כל הפרטים וביצעתם הזמנה. הוצאות החתונה יכולות להסתכם בסכומי כסף גדולים, לכן כדאי מאד לנהל משא ומתן עם כל נותן שירות וכך לנסות להשיג את המחיר הנמוך ביותר.

פורסם בתאריך:


 

 

על מנת לבחור את האטרקציות שתהיינה הכי מתאימות לחתונה - צריך לחשוב על האורחים, על המקום שבו יתקיים האירוע וכמובן על מזג האוויר שאמור לשרור ביום החתונה. בחירת האטרקציות לחתונה תלויה באופן האירוע שרוצים להפיק -

  • תותח קצף - למסית קצף שמחה ואפילו פרועה שבה עושים שימוש במים קצף נעימים.
  • מבוך לייזר עבור האורחים - למתן תחושה של שובבות וקצת ילדותיות. אם אתם מכירים את האורחים שלכם ויודעים שהם עשויים ליהנות מזה - זו האטרקציה עבורכם!
  • מגנטים עם תמונות - אין אורח שלא ישמח לקחת הביתה מגנטים שבהם הוא מצולם ויישארו ברשותו כמזכרת.
  • אותיות ענק מוארות - אין ספק שמדובר בתפאורה חדישה ומהממת שמשדרגת כל אירוע, קל וחומר את החתונה שלכם!
  • בר מתוקים - כל אורח שמוזמן לאירוע (ובעיקר לחתונות) מצפה בכיליון עיניים לטעום מהמנות שתוגשנה לו במהלך האירוע. כאשר המנות האחרונות מוגשות בדוכן מעוצב ומקורי - האורחים ירגישו בשדרוג אמיתי.

איך מתמודדים עם הספקים?

אתם צריכים ורוצים להרגיש שאתם בידיים טובות. אתם לא רוצים שייגבו מכם יותר כסף ממה שצריך או מקובל ואתם רוצים למצוא נותני שירות אמינים וישרים. כאשר מבררים פרטים חשוב להיפגש עם נותני השירות לפגישה של שיחה קלה, להתרשם מתמונות של אירועים שבהם הוצבו אטרקציות שלו, במידה ואפשר - כדאי לנסות ליצור קשר עם זוגות שאת החתונה שלהם שדרגו האטרקציות והאביזרים של ספק זה או אחר וחשוב מאד להיות אסרטיביים ולא להיכנע ללחצים שהוא יפעיל עליכם כדי שתסגרו אתו.

חשוב מאד לשים לב לכל הסעיפים המופיעים בחוזה ההתקשרות - מה זמני ההשכרה של האביזרים או האטרקציה, האם המחיר כולל ביטוח (במידה ויש בכך צורך) או מפעיל מקצועי, מהן הנחיות הבטיחות שחשוב להקפיד עליהן וגם לומר אותן לאורחים ועוד. כאשר מקבלים תשובות מספקות - קל יותר לסמוך על בעל המקצוע ולבסוף לבחור בו. כך אפשר להיות בטוחים שעושים את הבחירה הנכונה וזהו איש מקצוע שידאג לאינטרסים שלכם לפני הכל.

למה צריך בכלל אטרקציות באירוע החתונה?

כאמור - התשובה לשאלה זו טמונה בנושא של מקוריות וייחודיות של האירוע שלכם. אתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם באטרקציות משמחות שיעזרו להם ליהנות אפילו יותר. גם אלה שנחשבים לחברים קרובים במיוחד ישמחו מאד למראה אטרקציות שהאירוע פשוט יהיה כל כך שונה איתן או בלעדיהן. דבר חשוב נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת הוא שמירה בסוד אודות הימצאותן של האטרקציות בחתונה על מנת להפתיע את האורחים בזמן אמת.

כאשר שמים לב לכל הפרטים הקטנים - אין ספק בכלל שהחתונה עומדת להיות מושלמת! כאשר מתייחסים גם לאותיות הקטנות אפשר גם להתחתן בתקציב שמתאים לכיס ולסכום הכסף שהועמד לטובת החתונה. לא חייבים לנהוג בפזרנות ואפשר להגיע למצב שבו החתונה לא חורגת מהתקציב שהעמדתם לטובתה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: