יום רביעי, 21 באפריל 2021, ט' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

הערב: ענבל זיתוני אצלכם בסלון

"חמש דקות של קפה" – יוזמה חדשה של החברה העירונית חמש לתקופת הקורונה תביא אל תושבי היישוב באמצעות הפייסבוק, שיחות מקומיות מעניינות

פורסם בתאריך:


את הסדרה תפתח הערב שיחה עם ענבל זיתוני, אלופת אירופה באקרובאטיקה לנוער (15.11.20 שעה 18:00) שתספר על תחרויות, ספורט וההתמודדות של ספורטאים מקצועניים עם תקופת הקורונה המאתגרת.

 מחר, לרגל יום הסובלנות המצוין ברחבי העולם, תראיין מנהלת התרבות, נועה שור, את ירדן אהרון, נער בן 17 על הספקטרום, המספר את סיפורו האישי המרתק והמרגש. לקראת סוף השבוע תתקיים שיחה עם אודי גריידי על יזמות ועסקים, ובשבוע הבא יתקיימו מפגשים מקוונים עם דרור שגב, סופר תושב שוהם, על ספרו החדש 'אין לי מספיק מילים בגוף' ובכלל ועם יונתן מור שחקן הפועל ת"א בכדורסל בליגת העל. ביום הטיול הבינלאומי יפתיע אותנו מוטי חזקיה בסיפורים מעניינים על טיולים ובהמשך צפויות שיחות מעניינות נוספות, מתוצרת מקומית.

 מנכ"ל חמש, אילן קומה: "הקורונה מזמנת לנו קשיים, אתגרים וגם הזדמנויות. אנו רואים במפגשים המקוונים הזדמנות להתוודע לסיפורים מקומיים מעניינים ומרתקים, ואפשרות להעניק העצמה וירטואלית לקהילת שוהם".

השיחות ישודרו בדף הפייסבוק של חמש.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: