יום רביעי, 06 ביולי 2022, ז' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

תלמידי שוהם שומרים על מקומם בעשירייה הראשונה של צמרת הזכאים לבגרות

בעקבות טעות טכנית במערכת משרד החינוך לא נקלטה זכאותם לבגרות של תלמידי הכיתה המדעית בתיכון שוהם. במשרד החינוך הסירו מהאתר את נתוני תיכון שוהם ופועלים לתיקון המידע

פורסם בתאריך:


תלמידי שוהם שומרים על מקומם בעשירייה הראשונה של צמרת הזכאים לבגרות. שיעור הזכאות לבגרות של התלמידים המתגוררים בשוהם גבוה מהנתונים שפורסמו בסוף השבוע האחרון על ידי משרד החינוך, בשל טעות טכנית שנפלה במערכת הממוחשבת של משרד החינוך.

מבדיקתה של מנהלת תיכון שוהם, איריס בויקיס, עלה כי 12 מתלמידי הכיתה המדעית בתיכון שוהם, הוזנו במערכת משרד החינוך כלא זכאים לתעודת בגרות. וזאת למרות שתעודת הבגרות כבר הוענקה להם בפועל.

בעקבות פניית המועצה אל משרד החינוך לתיקון הנתונים, התקבל היום (10.10.21) אישור כתוב ממינהל טכנולוגיות דיגיטליות ומידע במשרד החינוך, שאכן מדובר בטעות וכי לעת עתה הוסרו נתוני בחינות הבגרות של ביה"ס מהתמונה החינוכית. על פי הערכת המשרד, בעקבות תוספת התלמידים, שיעור הזכאות לבגרות של בוגרי ביה"ס עומד כעת על 91.9% וגם שיעור הזכאות היישובי צפוי לעלות, כמו גם שיעור הזכאים לתעודת בגרות עם 5 יחידות במתמטיקה ואנגלית. 

במשרד החינוך פועלים לתיקון הנתונים, ובמועצת שוהם מקווים שהנתונים העדכניים יפורסמו במהלך השבוע. מחישובים ראשוניים, המבוססים על חלקם של תלמידי תיכון שוהם בסך התלמידים המתגוררים ביישוב, מעריכים במועצה כי שיעור הזכאים לבגרות יעלה ל- 93.5% (ללא חינוך מיוחד), ול-92.1% (כולל תלמידי החינוך המיוחד).

ראש מועצת שוהם, איתן פטיגרו: "תלמידי שוהם שומרים על מקומם הגבוה בצמרת הזכאות לבגרות ובשיעור הזכאים לתעודת בגרות מצטיינת, הודות לעבודה קשה ומאמץ של התלמידים, בתמיכה מקצועית של הצוות החינוכי והתמיכה מבית. תיכון שוהם הוא תיכון מקיף, הכולל את כלל תלמידי היישוב ולפיכך מדובר בהישגים מרשימים במיוחד. איכות התעודה וממוצע הציונים חשובים לא פחות, שכן הם שמאפשרים לצעירים להתקבל למוסדות אקדמיים בעתיד. אני רואה חשיבות רבה בשיעור הגיוס הגבוה לצה"ל, כמדד לערכים שמאפיינים את בוגרי שוהם. ולבסוף, אני רואה חשיבות רבה בשיעור הנשירה האפסי, אשר מעיד כי המענה החינוכי שניתן לתלמידי שוהם, שומר עליהם במערכת החינוך ומעניק להם מסגרת מתאימה. אני מצר על הטעות הטכנית שנפלה בנתונים ופועל לתיקונם בהקדם". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: