יום ראשון, 05 ביולי 2020, י"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

נשק וסע בבית הספר צוקים

ברחוב עמק איילון לפני השעה 8:00 בבוקר, תכלו לראות הורים מתנדבים מבית הספר צוקים מצוידים בווסטים זוהרים שעליהם הכיתוב "נשק וסע זו הדרך הבטוחה".

פורסם בתאריך:


 המתנדבים ביום הפעילות הראשון, משמאל לימין: אסף לייפר, עידית אלוני, רועי פישמן

את היוזמה לפרוייקט 'נשק וסע...' יזמה הנהגת ההורים שנבחרה השנה, למהלך קיבלה את תמיכת מנהלת בית הספר, לאה דיאמנט  ואת עזרת ראש המועצה, איתן פטיגרו, אשר אף התנדב בעצמו ביום הראשון לפעילות וקיבל חיוכים מההורים המופתעים.

"אנו שמחים על שיתוף הפעולה מצד כל הגורמים ובעיקר על רוח ההתנדבות והעשייה מצד הורי הילדים בבית הספר" אמר רועי פישמן, יו"ר הנהגת ההורים בצוקים. פישמן גם מוסיף "מעבר להיבט הבטיחותי לו המיזם נותן מענה יש גם את נושא הנוחות. ההורים אינם נדרשים לרדת מרכבם ותוך שניות בודדות הם יכולים להוריד את ילדיהם בבטחה ולהמשיך בדרכם. לזה חשוב גם להוסיף  את המעורבות ההורית וההזדמנות לתת דוגמא אישית לילדים בכל הנוגע לתרומה לקהילה".

נראה כי ההורים מחייכים ומרוצים למראה המתנדבים וכי מספר ההורים שבוחרים להשתמש בשירות החדש הולך וגדל מיום ליום. ובנוסף גם עומסי התנועה שאפיינו את עמק איילון במקטע זה הצטמצמו בשעות העומס בבוקר.

בשבועות הקרובים, בעקבות חשיבות המיזם, צפויה המועצה לסמן שטח נוסף לטובת המיזם ולהזיז את תחנת האוטובוס אשר נמצאת בסמוך לשטח "הנשק וסע" מעט צפונה.  דברים טובים קורים בצוקים .

 ראש המועצה מתנדב בתורנות נשק וסע

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1