יום שלישי, 18 במאי 2021, ז' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

מי חוזר ללמוד מחר בשוהם?

עדכון על מתווה החזרה ללימודים מחר בשוהם

פורסם בתאריך:


הודות להורדת רמת התחלואה ביישוב, ושיעור המתחסנים הגבוה מוגדרת שוהם כיישוב "צהוב" ולפיכך יתחדשו מחר, יום ה', 11.2.21 הלימודים ביישוב.

מאגף חינוך וקהילה במועצה המקומית שוהם עדכנו שהלימודים יתחדשו מחר במתכונת הבאה:

גני ילדים כולל חטיבות צעירות יפעלו 6 ימים בשבוע בין השעות 7:30 – 14:00.הלמידה במתכונת כתת גן מלאה.

בבתי הספר ילמדו באופן הבא: כתות א'-ב' - 5 ימים בשבוע, 5 שעות לימוד ביום. למידה בכתה מלאה; כתות ג'-ד' – 5 ימים בשבוע, 5 שעות לימוד ביום. למידה בחלוקה לקבוצות קבועות עד 20 תלמידים בקבוצה; כתות ה'-י"ב ימשיכו בשלב זה ללמוד במתכונת  של למידה מרחוק.  ההסעות הפנימיות של חברת קווים יפעלו במתכונת הרגילה.

כתות החינוך מיוחד ימשיכו, נכון למועד הודעה זו, ללמוד במתכונת שהופעלה בתקופת הסגר: 5 ימים עד השעה 14:00. במידה ויחול שינוי תשלח מועצת שוהם עדכון להורי התלמידים.

גם החברה העירונית חמש נערכת לחידוש הלימודים מחר. מעונות היום שגיא ומכבים של החברה העירונית חמש יחזרו מחר החל משעה 7:00 לפעילות מלאה. באשר לשאר מעונות היום ומסגרות החינוך ביישוב ממליצים במועצה להתעדכן ישירות מול המסגרת החינוכית המפעילה.

צהרוני החברה העירונית חמש יפעלו, בשלב הזה, בגני הילדים ובכיתות א'-ב', בהתאם לקבוצות שפעלו לפני הסגר. הפעילות תתחדש מחר והודעה מפורטת נשלחה להורים על ידי חמש.

ראש מועצת שוהם, איתן פטיגרו: "חידוש הלימודים בשוהם הן חדשות מעודדות לכולנו. תחלואת הקורונה ביישוב במגמת ירידה ושיעור המתחסנים במגמת עלייה קבועה, כמעט 90% מתושבי שוהם שמעל גיל 16 (ללא המחלימים) מחוסנים, והודות לכך אנו יכולים לחדש את הלימודים בהתאם למתווה הממשלה. זה תלוי רק בנו.

אם נצליח להמשיך להוריד את רמת התחלואה, נוכל בעתיד לפתוח את שאר כיתות הלימוד, החוגים, מקומות המסחר, הבילוי והפנאי. זה מחייב אותנו להישמר, לעטות מסיכות, להימנע מהתקהלות ולהתחסן".

פטיגרו פנה לבני הנוער בקריאה כי ימשיכו להתחסן: "אנחנו מובילים בשיעור התחסנות של 60% מקרב בני הנוער, אבל זה לא מספיק. צאו להתחסן, רק ככה תוכלו לחזור לבלות עם כל החברים".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: