יום שלישי, 18 במאי 2021, ז' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

מחוסנים? מועדון הספורט שוהם יפתח ביום ראשון את שעריו

קפה אדלה מהולמס פלייס מודיעין זכה במכרז להפעלת המזנון במועדון

פורסם בתאריך:


לאחר קרוב לחצי שנה של סגירה מלאה, נערך צוות מועדון הספורט שוהם לפתיחה מחודשת של המועדון. אנשי הצוות החלו בניקיון יסודי של מתחמי המועדון, חימום מי הבריכה וגיוסם מחדש של העובדים, אשר הוצאו לחל"ת. במהלך התקופה בה היה המועדון סגור, בוצעה עבודת שיפוץ בבריכת השחייה המקורה, שהיא הבריכה הוותיקה ביותר במועדון. מועדון הספורט שוהם יפעל בהתאם להחלטת הקבינט ויאפשר כניסה למנויים שהם מחוסנים בשתי מנות החיסון או מחזיקים בתעודת מחלים (תו ירוק) מעל גיל 16.

חידוש נוסף שממתין למנויי המועדון ואורחיו הוא בית קפה חדש. קפה "אדלה" הוותיק והמצליח מהולמס פלייס מודיעין מגיע למועדון הספורט שוהם, לאחר שזכה במכרז שפרסמה החברה הכלכלית באוקטובר האחרון להפעלת המזנון במועדון. היזם חן רובינשטיין בעל ניסיון של שנים רבות בתחום המזון והחליט להרחיב את עסקיו לשוהם. המקום עובר בימים אלה מתיחת פנים ויציע למבקרים ארוחות בריאות, מיצים טבעיים, שייקים של חלבון, קפה משובח ומאפים. רובינשטיין מבטיח לכל אורח קפה ראשון על חשבון הבית בחודש הראשון לפעילות. מהחברה הכלכלית נמסר שהמכרז כלל גם קביעת מחירים מפוקחים  לבקבוק מים אישי, לקפה, לשתייה מוגזת, לארטיק קרח ועוד.   הזכיין החדש ניצל את התקופה כדי לשפץ ולצייד את המזנון  בציוד חדש.

דינה פרומוביץ, מנכ"ל החברה הכלכלית, עדכנה שבנוסף נערכת החברה לבנייתה של בריכת שלישית חדשה. הבריכה המתוכננת תהיה חצי אולימפית, ותאפשר קיום תחרויות שחייה מקצועיות. הבריכה תהיה מקורה, ולצידה ייבנו שטחי תפעול לרבות מלתחות, שירותים, חדרי ספח וחוגים וחדר מכונות. הבריכה תיבנה בצמוד לבריכה המקורה הקיימת, על שטח הדשא שמזרח לה.

איתן פטיגרו, ראש מועצת שוהם: "אנו שמחים ומתרגשים על חידוש הפעילות ומקווים שהפתיחה תהיה הפעם לצמיתות. ניצלנו את התקופה בה המועדון היה סגור לחידוש ולהתרעננות ונמשיך בתנופת ההשקעות בתשתיות המועדון גם בשנים הקרובות".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: