יום ראשון, 05 ביולי 2020, י"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

ההרשמה לימי המדע של תאגיד החינוך בחנוכה - בעיצומה

תלמידי כיתות ד'-ה' מוזמנים להצטרף לימי הסיורים המדעיים של תאגיד החינוך בחופשת החנוכה, במסגרתם יוכלו להיחשף לנושאים מדעיים מרתקים.מספר המקומות מוגבל

פורסם בתאריך:


הסיור הראשון יתמקד במרכז הפיתוח והמחקר החקלאי ברמת הנגב, ויכלול גם תצפית על תחנת הכח הסולארית באשלים. בסיור יוכלו הילדים ללמוד כיצד מפתחים חקלאות משגשגת בתנאי מדבר קיצוני, יסיירו בחממות בהן מגדלים את הזנים הייחודיים שפותחו במקום וגם יפגשו את דבורי הבומבוס המאביקות. (26.12.19)

ביום השני של הפעילות, ייצאו התלמידים לביקור במרכז הדולפין והים של עמותת מחמל"י באשדוד במסגרתה ילמדו התלמידים על חקר היונקים בים תיכון. נצפה בשלדי לוויתן, דולפין ויונקים ימי נסייר לאורך נחל לכיש , ונלמד על עופות המים ומגוון המינים המאפיין אותו, נלמד על פעילויות עמותת מחמלי: עבודת המחקר של מחמל"י ועוד. (30.12.19).

עמית רוזן, רכז המדעים במועצת שוהם ציין שעלות הפעילות 310 ₪ ליומיים של פעילות (לא ניתן להירשם ליום אחד בלבד). מספר המקומות מוגבל.

פרטים נוספים והרשמה מקוונת בקישור https://www.shoham.muni.il/506/?preview=d5ew6s16a41w15

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: