יום שישי, 19 באוגוסט 2022, כ"ב אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

החל מה-1 במאי: חברת "אפטר סקול" תפעיל את מערך הצהרונים בשוהם

פורסם בתאריך:


חברת אפטר סקול (אתגרים) זכתה במכרז להפעלת מערך הצהרונים בשוהם והיא צפויה להחליף את החברה העירונית חמש החל מה-1 במאי. 4 חברות אשר פעילות בתחום ניגשו למכרז, והצעותיהן נדונו בוועדה מקצועית ובוועדת המכרזים הציבורית של המועצה, לוועדה המקצועית שנפגשה עם החברות וניקדה את הצעותיהן הוזמנה גם נציגות ועד הגנים היישובי. 

ניקוד המכרז היה על בסיס איכות בלבד ותבחיני המכרז התמקדו בניסיון מקצועי, פדגוגיה, נהלי עבודה והמלצות מרשויות מקומיות אחרות.

ראש מועצת שוהם, איתן פטיגרו: "מטרת המהלך היא לתת שירות איכותי לילדי הצהרונים והוריהם ולהתגבר על פערי כח האדם בתחום, עובדות הצהרונים הטובות והמסורות שלנו יוכלו להמשיך לעבוד ואף לשפר את תנאי השכר שלהם כיום, יש יתרון לחברה שפועלת במספר רשויות מקומיות בארץ והיא תאפשר גם לעובדות הצהרונים המסורות של שוהם להתפתח מקצועית ולהתקדם, ה".  

רשת אפטר סקול הוקמה בשנת 1998 והיא פועלת בתחום ההדרכות לילדים. הרשת מפעילה צהרונים, מרכזי חוגים, קייטנות ותכניות תל"ן ברחבי הארץ. תוכניות הרשת מאושרות ומוכרות על ידי גופי החינוך המרכזיים בישראל. רשת אפטר סקול מופעלת על ידי חברת אתגרים הדרכות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: