יום רביעי, 06 ביולי 2022, ז' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

לאחר שנה ללא הנהגה: נבחר יו"ר להנהגת ההורים היישובית

איתי רז, יו"ר הנהגת ההורים של בית הספר הדמוקרטי שחף, נבחר פה אחד

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אפרת רוזנצוייג

השבוע התכנסו לראשונה מזה שנה, כל יו"ר הנהגות בתי הספר ביישוב ויו"ר הנהגת הגנים הנבחרים, לישיבת זום, במהלכה נבחר פה אחד לתפקיד יו"ר להנהגת ההורים היישובית - איתי רז, יו"ר הנהגת ההורים של ביה"ס הדמוקרטי "שחף" .

כזכור, לפני כשנה הודיעה איה דורון, יו"ר הנהגת ההורים היישובית ויו"ר הנהגת ההורים בבית ספר ניצנים, כי היא מתפטרת מתפקידה לאחר שאלמונים ריססו על דלת ביתה את הכתובת "בוגדת". הרקע למעשה, ככל הנראה, היתה ההודעה של מועצת שוהם כי לא יבנה בית ספר יסודי נוסף בשכונת הדרים. לאחר התפטרותה, התפרקה הנהגת ההורים ובשנת הקורונה שחלפה, נותר היישוב ללא הנהגת הורים יישובית פעילה.  

איתי רז, תושב היישוב מזה 15 שנה. אבא של הילי, תלמידת כיתה ה בשחף, ואלעד וליעם, בוגרי מערכת החינוך של שוהם,  יו"ר הנהגת ההורים של שחף הדמוקרטי, חבר הנהגות הורים מזה 12 שנה באבן חן, יהלו"ם, תיכון ויישובית, גזבר ההנהגה היישובית בשנה שעברה. 

רז: "אחרי שנת קורונה מאתגרת מאוד למערכת החינוך בכלל ולהנהגת ההורים היישובית של שוהם בפרט, התרגשתי להשתתף השבוע בישיבה הראשונה של הנהגת ההורים היישובית. אני רוצה להודות במיוחד לחבריי אלעד, בילי, גילית, דיאן, טל, ליאור, לילך, מורן, עינת, רונית, ותמי, יושבי הראש של הנהגות ההורים במסגרות החינוך בשוהם. מודה על ההזדמנות להשתתף במהלכים שיחזקו וייצבו את הנהגת ההורים בצורה שתאפשר לה את ביצוע תפקידה החשוב כמייצגת האינטרסים של ההורים והתלמידים ביישוב, לשנים רבות. למדנו המון בשנה החולפת, חווינו מציאות שלא חווינו מעולם, למדנו הרבה על עצמנו כהורים, ונשתדל ליישם את הדברים לטובת הורי היישוב ותלמידיו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
3
מי שמאחל לי כיסא במועצה...
איתי | 10:27   04.11.21
2
פוליטיקה
יוסי | 15:25   03.11.21
1
בחור מצויין
עדי | 15:23   03.11.21