יום שלישי, 18 במאי 2021, ז' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

הועדה העליונה של משרד החינוך: השינוי במתווה הפעלת שלהבת ידחה בשנה

המשמעות: הישיבה תמשיך לפעול בשנה הבאה

פורסם בתאריך:


הוועדה העליונה של משרד החינוך החליטה לדחות בשנה את בקשתה של מועצת שוהם לשינוי מתווה הפעלת שלהבת , ולא ליישמו כבר בשנת הלימודים הקרובה. השינוי במתווה יופעל לקראת השנה תשפ"ג, במידה ואכן לא יהיה גידול משמעותי במספר הנרשמים .

מאגף החינוך במועצת שוהם נמסר כי הם יפעלו בהתאם להחלטת הוועדה, אף שהכתובת על הקיר ולא צפוי שינוי דמוגרפי ביישוב: "הבקשה לשינוי המתווה בוצעה נוכח חוות הדעת המקצועיות ואנו מאמינים כי שינוי זה הכרחי להצלחת שלהבת. אנו נפנה לרשת אורט בבקשה כי יירתמו להמשך הפעלת שלהבת במתכונתה הקיימת שנה נוספת. לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה נדאג כמובטח להפרדה פיזית מוחלטת בין האולפנה לבין הישיבה".

מהמועצה נמסר כי תלמידים העולים לז' מהחינוך הממ"ד בשוהם, אשר ירצו ללמוד בישיבות מחוץ לשוהם, יוכלו לעשות כן ויקבלו אגרת לימודי חוץ במימון המועצה.

ממטה המאבק למען שלהבת נמסר: "אין לנו ספק כי המועצה תפעל לגייס צוות ניהולי אשר יחד עם הנהגת הורים חדשה יפעל לקדם ולהביא את הבשורה החינוכית של בית הספר בשער בת רבים ובכך להגדיל את מספר התלמדים".

מחר, יום ג', אמור להתקיים דיון בבית המשפט המחוזי בעתירה שהגישו חלק מהורי הישיבה נגד מועצת שוהם, משרד החינוך ורשת אורט בדרישה לבטל את ההחלטה לסגור את ישיבת שלהבת.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: