יום שבת, 24 באוקטובר 2020, ו' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

גני המועצה יפתחו ביום ראשון

צהרונים צפויים להיפתח ביום שני

פורסם בתאריך:


בעקבות החלטת קבינט הקורונה הערב, יפתחו ביום א' בבוקר כל גני המועצה לגילאי 3-6 והשכבות הצעירות (גן חובה) בחטיבות הצעירות.

הגנים יפעלו במתכונת רגילה, ללא קפסולות, החל משעה 07:35 ועד 14:00

כפי שהיה עד הסגר, אישור בריאות חתום על-ידי ההורים ידרש לשם כניסה לגן, הורים לא יורשו להיכנס לתוך הגן והפרידה תעשה ליד שער הגן, עם מסיכה ותוך שמירה על כללי ההתקהלות כמובן.

הצהרונים צפויים להיפתח ביום ב.

מעונות חמש (שגיא ומכבים) יפתחו ביום א'. צוותי המטפלות תוגברו וההורים יוכלו לבחור אם להשאיר את הילדים ליום שלם או להוציאם מוקדם.   

שאר המסגרות לגילאי לידה עד 3 יכולות אף הן להיפתח החל מיום ראשון - הודעות מסודרות תפורסמנה על ידי מפעילי המסגרות

ממועצת שוהם נמסר כי שוהם נערכת לשבוע לימודים של 5 ימים בשבוע גם בגני הילדים, כדי לצמצם למינימום תחלופת אנשי צוות בגני הילדים, וכדי להציב צוות ראוי של ממלאי מקום למקרים של בידוד או תחלואה. תלמידי השכבה הצעירה בחטיבות הצעירות ילמדו באותה מתכונת של גני הילדים, 5 ימים בשבוע.  אנשי הצוות בגני הילדים, בצהרונים ובמעונות התבקשו להיבדק עצמאית.

לאחר החזרה לגני הילדים, מתבקשים תושבי שוהם לנהוג באחריות ובמשנה זהירות, ולהימנע משליחת ילדים לגן כאשר אינם מרגישים טוב, ובמקרה בו אחד מבני המשפחה הגרעינית נמצא בבידוד..

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: