יום שבת, 24 באוקטובר 2020, ו' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

באושפיזום של הנהגת ההורים היישובית כבר ביקרתם?

כיצד מעבירים ילדי שוהם את ימי חול המועד תחת הגבלות סגר החגים? שלושה ימים אל תוך חול המועד וכבר אלפי ילדים ונערים נטלו חלק ב"אושפיזום" שארגנה עבורם הנהגת ההורים היישובית. נותרו עוד יומיים של סדנאות ומפגשים – אל תחמיצו

פורסם בתאריך:


הגבלות "סגר החגים" האוסרות, בין היתר, גם על קיום מצוות האושפיזין הובילו את הנהגת ההורים היישובית בשוהם לחשוב על פתרון יצירתי וקהילתי, בעל תוכן ועניין, לטובת ילדי שוהם הצפונים בבתיהם – "האושפיזום". 

בהשראת ה"צוקידע" הווירטואלית שהתקיימה בחול המועד פסח ביוזמת הנהגת ההורים של בית ספר צוקים, ותוכנית מפגשי הזום של בית הספר הדמוקרטי שחף, לקחה הנהגת ההורים היישובית את הרעיון צעד אחד קדימה ויזמה סדרת מפגשים, הרצאות וסדנאות ווירטואליים לכלל ילדי היישוב, מגילאי גן ועד חטיבה ותיכון, המועברים בהתנדבות על ידי תושבי שוהם.

על פני חמשת ימי חול המועד שובצו לא פחות מ - 32 מפגשים שונים בנושאים מגוונים ומעניינים בהם השתתפו כבר אלפי (!!!)ילדים ונערים מהיישוב כולו.

שירלי כרמל, מתנדבת בהנהגה: "מחמם את הלב לראות את ההירתמות של הקהילה בה אנו חיים. תושבים התנדבו לתרום מזמנם ולקיים מפגשים וסדנאות מרתקות עבור הילדים והנוער המבודדים בבתיהם. יש כאן הכול: החל משעת סיפור, אימוני ספורט ואפילו זומבה, מפגשים מוזיקליים והרצאות על נפלאות המוח ומיינדפולנס. לחלק מהסדנאות שלנו, כמו סדנת השוקולד הביקוש היה כ"כ גבוה שלצערנו התפוסה עברה את 100 המשתתפים שחשבון הזום שלנו יכול היה להכיל."

איה דורון, מ"מ יו"ר הנהגת ההורים היישובית: "האמונה כי תפקידנו כהנהגה הוא להיות האנשים הנכונים במקום הנכון עבור הילדים שלנו, הולידה את מיזם "האושפיזום" כמענה איכותי, מרגש ומעניין. זה המקום גם להודות לכל אלה שנתנו יד לטובת המיזם,שפינו זמן לעשייה, הירתמות ומחשבה. תודה לפרגון והרוח הגבית של הקהילה כולה. תודה לחברי הנהגת ההורים היישובית ותודה ענקית מלב אוהב לכל הילדים ובני הנוער שלקחו חלק ושבשבילם ועבורם הכל כדאי. כולי תקווה שיבואו ימים טובים יותר, אבל אם נדרש לכך גם בחגים הבאים, אני בטוחה כי התוכנית שגיבשנו רק תלך ותגדל וכי גם הגורמים הרלוונטיים במועצת שוהם ייקחו חלק בה."

מתחילת ה"אושפיזום" התקבלו בקרב חברי הנהגת ההורים הודעות תודה ומחמאות רבות מצד הורים וילדים רבים. שירלי שיתפה בהודעה שריגשה אותה במיוחד: "האושפיזום הזה- מהמם! כל הכבוד לכל מי שידו בדבר. מהמתכננים ועד המרצים. זה מעניין. וזה כיף. וזו פעם ראשונה בחיים שלי שהכנתי פסטה בבית. והילדים שלי ממש נהנו, כל אחד בחלק שלו. הבחור של השבלולים היה קסם של בנאדם, ולא יאומן כמה הילדים היו מרותקים אליו. בקיצור- ממש כיף לכל המשפחה! ומוערך מאוד! סוףסוף יכולתי להגיד לבעלי: "רואה... בשביל דברים כאלה עברנו לשוהם!"

כאמור, נשארו עוד יומיים ל"אושפיזום", אל תחמיצו את המיזם שכולם מדברים עליו!

 לפרטים ולהרשמה ניתן לפנות לנציגי הנהגת ההורים בבתי הספר או בדף הפייסבוק של הנהגת ההורים היישובית שוהם.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: