יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

עיצוב הבית בשוהם

עיצוב הבית

שטיחים מקיר לקיר - כל כמה זמן כדאי לעשות ניקוי שטיחים

בבתים ובמשרדים רבים ישנם שטיחים מקיר אל קיר, שדורשים ניקוי תקופתי ואוורור אופטימלי. המאמר ידון בשאלה כל כמה זמן כדאי לנקות אותם בצורה מקצועית.

פורסם בתאריך:


מהם שטיחים מקיר אל קיר?

שטיחים מקיר אל קיר הם שטיחים המכסים בקביעות את הריצוף בחדרים או במשרדים, לא ניתן להוציאם מהמקום על מנת לנער או לאוורר אותם ואין יכולת לנקות מתחתיהם מכיוון שהם מודבקים. היתרונות שלהם טמונים ברמת האקוסטיקה משום שהם בולעים את הרעשים.

זו הסיבה שנפגוש אותם בהרבה משרדים המחפשים סביבת עבודה שקטה. בנוסף, הם גם מבודדים חום ומעניקים תחושה חמימה לחדרים. המראה שלהם מהודר ואלגנטי והם מתאימים לכל סגנון עיצובי.

כאשר מדובר על תחזוקה, שטיחים אלו נוטים לצבור לא מעט אבק וכאשר הם מקבלים כתמים קשה מאוד להסירם. בנוסף, לאורך השנים הם מתבלים אלא אם כן מתחזקים אותם בצורה נכונה ויעילה.

 

ניקוי שטיחים מקיר אל קיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מחייב תחזוקה מקצועית של חברת ניקוי שטיחים בין אם הם בבית ובין אם במשרד. עובדי הניקיון של המשרדים שואבים אותם פעם ביום ובבית שואבים על פי הצורך.

כאשר נוזל כמו קפה או תה נשפך עליהם, בעל חיים שעשה את צרכיו, שערות שחדרו בין הסיבים הסינטטיים וכתמים אחרים, יש לנקות מייד בחומרים שונים. אך לא כל החומרים אפקטיביים והכתמים נותרים ומכערים את השטיחים.

כאן נכנס לפעולה ניקוי שטיחים מקצועי המסיר את הכתמים באמצעות הזרקת קצף. השטיחים עוברים קרצוף מסיבי ויניקה על ידי ציוד תעשייתי מתקדם והכתמים הקשים מוסרים בין רגע. ניקוי שטיחים יסודי כולל גם ציפוי בחומרי הגנה שמחזקים את סיבי השטיחים ומגנים עליהם.

 

כל כמה זמן כדאי לנקות שטיחים באופן מקצועי?

ניקוי של שטיחים באופן מקצועי צריך להיעשות לפחות פעם או פעמיים בשנה, אך גם במקרה הצורך, במיוחד במשרדים אליהם נכנסים לקוחות ובבתים בהם גרים אלרגנים לאבק. כיצד זה מתבצע?

חברת הניקוי מגיעה פעמיים בשנה או יותר למקום העסק או הבית הפרטי עם המכונות והציוד הנדרש, מפנה את הרהיטים ומנקה באופן יסודי והזרקה גבוהה. בדרך כלל ניקוי משרדים יעשה לאחר שעות העבודה ובבתים על פי השעה הנוחה. לאחר הניקוי המקצועי השטיחים יפיצו ניחוח נעים, עדין וייראו כחדשים.

 

כיצד לבחור בחברה לניקוי שטיחים?

בדומה לבחירת שירותים אחרים, חשוב לקבל המלצות וחוות דעת על חברת ניקיון שטיחים מובילה. את ההמלצות ניתן לקבל מפה לאוזן או באמצעות אתרי האינטרנט או אינדקסים בהם מדרגים את נותני השירות. הפרמטרים שיעזרו לכם לקבוע מי היא החברה האידיאלית הם ניסיון ומקצועיות.

ככל שהחברה מנוסה, בעלת הצלחות מוכחות והמחירים שלה סבירים, היא תהיה עדיפה יותר. לכן חשוב לערוך בין החברות השונות גם השוואת מחירים אך אין להתפשר על האיכות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: