יום שני, 15 באוגוסט 2022, י"ח אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

עיצוב הבית בשוהם

עיצוב הבית

חיפוי קירות דקורטיביים בבנייה מתקדמת וקונבנציונלית כאחת

חיפוי קירות בבנייה מתקדמת וקונבנציונאלית יכול להיעשות בשיטות שונות ומחומרי גלם איכותיים. המאמר יפרט מהו חיפוי הקירות הטוב ביותר לבית, שיעניק לו מראה דקורטיבי ומרשים

פורסם בתאריך:


סוגים שונים לחיפוי קירות

חיפוי קירות יכול להיעשות במספר דרכים. כאשר מעצבים בית בסגנון כפרי החיפויים המתאימים ביותר מבחינת הסגנון הם חיפויי אבן בלבנים או באבנים קטנות וצפופות וחיפויי עץ באמצעות קרשים או לוחות עם טקסטורות שונות. חיפויים המתאימים לבית בסגנון מודרני יכולים להיות מבטון המותאם מבחינת הצבע והחיתוך שלו או מאלומיניום או משעם. לסגנון אקלקטי יתאימו יותר חיפויים מחומרים טבעיים כמו במבוק למשל. כאשר מדובר על חומר איכותי המתאים לכל סגנון עיצוב בו תבחרו, ניתן לבחור בחיפוי מלט עם סיבי תאית שניתן לצבוע אותו ולהעניק לו מראה הדומה לעץ.

יתרונות חיפוי דמוי עץ

חיפוי קיר דמוי עץ מגיע בצורת לוחות פלאנקים אותם ניתן לעצב לפי הטעם והצרכים שלכם. זהו חיפוי דקורטיבי ומרשים הנראה כעץ טבעי ומשווה לבית חמימות ומראה מיוחד. ניתן לבצע חיפוי קירות דמוי עץ גם בחלק החיצוני של הבית בשל היתרונות הרבים שלו. היתרון הבולט ביותר הוא העמידות למפגעי מזג האוויר, לרטיבות ולמפגעי קרינת השמש. הוא מחזיק לאורך שנים ונראה כחדש גם לאחר שנים רבות. בשל העובדה שחיפוי עץ עלול להירקב ולהתעוות מנזקי מים, חיפוי דמוי העץ הוא הפתרון המושלם עבורכם. אין צורך לתחזק אותו ולא יחדרו אליו מזיקים שונים שיכרסמו בו כפי שקורה עם עץ טבעי. בנוסף, הוא עמיד לשריפות כי הפלאנקים שלו אינם דליקים ולכן הם בטיחותיים יותר. הם גם גמישים יותר וקלים לעיצוב ולעבודה בבנייה מתקדמת וסטנדרטית כאחד.

כמה זמן לוקח לחפות קירות דמויי עץ?

כאשר בונים חיפויי קירות חיצוניים דמויי עץ משך הבנייה שלהם קצר ולכן העלות שלהם מצטמצמת והם זולים יותר מחיפויי עץ רגילים. בעת בנייה אין צורך לחשוש שהחיפויים הללו יהרסו את מערכת הטיח של המבנה וזו סיבה נוספת לחיפוי המהיר שלהם. כמו כן, על מנת שהחיפוי יישאר איכותי לאורך זמן אין צורך בשום צורה של תחזוקה כיוון שהפלאנקים שלו עשויים ממלט מחוזק. הוא אינו מכיל חומרים מסוכנים כמו אסבסט, למרות שהיה נהוג לשלב את האסבסט בתוכו עוד בשנות ה-80 של המאה הקודמת. האסבסט הוחלף לסיבי תאית שאינם מסוכנים לבריאות ואף ידידותיים לסביבה כי הם משאב אקולוגי.

השוואת מחירים

כאשר מדובר על חומרי גלם איכותיים וזולים ניתן בהחלט לעשות שימוש בחיפוי דמוי עץ כיוון שהעלות שלו נמוכה יותר מחיפויים אחרים של עץ טבעי ובשל העובדה שלא נדרשת תחזוקה. לפיכך, אין צורך להשקיע בכך כסף כמו בעץ טבעי. לסיכום, את הפלאנקים ניתן להשיג במגוון גדול של צבעים ובמחירים זולים, לשמור על בנייה ירוקה ועל עמידות לאורך שנים. 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
עבודה מהבית
דני | 12:36   30.07.22