יום שישי, 30 באוקטובר 2020, י"ב חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

המלצות לשעות הפנאי בשוהם

המלצות לבילוי לתושבי שוהם והסביבה, שבועות בשוהם, פסח בשוהם, פורים בשוהם, ראש השנה בשוהם, פסטיבלים בשוהם, דרום אדום בשוהם, שבע מוזות בשוהם, המלצות בשוהם והסביבה , פסטיבל היין בשוהם, טיולים בשוהם,פארק שוהם

דייגים ליום אחד -חוויית דייג ייחודית בנמל עין גב בכנרת

פורסם בתאריך:בנמל עין גב, מציעים חוויה ייחודית, דייגים ליום אחד, עם קפטן מנחם לב, הדייג וצוותו המנוסה בסירת דייגים אותנטית בפעולה. הצטרפות ליום עבודה מרתק של דייגי עין גב בכנרת, יום שטומן בחובו חוויה מרגשת, מסקרנת ומפתיעה.

חווית הדייג מתחילה בנמל, בהיכרות עם קפטן מנחם לב והדייגים והסברים על ענף הדייג.המשתתפים מצטרפים לספינת הדייג ואנשי הצוות המיומנים, הנעזרים במכשירי רדאר לזיהוי להקות דגים מסוגים שונים. כאשר מזוהה הלהקה, מתבצעת פעולת הדייג בעזרת 'רשת הקפה' ענקית, הנפרשת במי הכנרת בקוטר של 250 מטר (!) ומקיפה את להקת הדגים, אז מרימים את הרשת חזרה בעזרת מנוף, וממיינים את הדגים. הדגיגים הקטנים מוחזרים למים.

תוך כדי הדייג מוסברת הפעילות, ניתן רקע על ענף הדייג בכנרת, סוגי הדגים והשמירה החשובה על אוכלוסיית הדגה ואיכות המים בכנרת. בתום הדייג חוזרים אל המזח, פורקים בשמחה את שלל הדגים וזוכים בתעודה "דייג ליום אחד".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: