יום שישי, 30 באוקטובר 2020, י"ב חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

 בלהט המחאה - חדשות בשוהם

בלהט המחאה | אפרת רוזנצוייג

מי האנשים שלקחו על עצמם את ארגון שתי ההפגנות הגדולות הנושאות את השם "עצרת התקווה" שהתקיימו בשוהם בשבועיים האחרונים? ראיון קצר עם אור לי להט, תושב שוהם, והמארגן הבלתי רשמי של קבוצת המחאה המפיקה את העצרת, המשתף כאן לראשונה ב"הפתעה" שהם מכינים לציבור לקראת העצרת היום

 ביבס ימונה לנציג השלטון המקומי בקבינט הקורונה - חדשות בשוהם

ביבס ימונה לנציג השלטון המקומי בקבינט הקורונה

בכינוס מיוחד שהתקיים בזום , יום ד' 7.10.2020 בהשתתפות ראש הממשלה ולמעלה מ- 200 ראשי רשויות, הוצג מתווה מחודש לתוכנית הרמזור ליישום מידי לאחר תקופת הסגר. במסגרת התדרוך הועלתה דרישה של ראשי הערים מראש הממשלה, לפיה יש לצרף לקבינט הקורונה נציגות מטעם השלטון המקומי.

תושבים מתלוננים: "יש בשוהם מפירי בידוד" - חדשות בשוהם

תושבים מתלוננים: "יש בשוהם מפירי בידוד"

נכון להיום בבוקר 473 תושבי שוהם נמצאים בבידוד. לצד נתון מדאיג זה, מגיעים דיווחים שוטפים על תושבים המפירים בידוד ומסתובבים ברחבי היישוב. מפקד תחנת ראש העין: "דווחו באנונימיות. אנו עולים מדרגה באכיפה". מועצת שוהם: "ניתן לדווח גם באופן אנונימי למוקד העירוני 106"

מתחם הדרייב אין המרחבי עובר מפתח תקווה לשוהם - חדשות בשוהם

מתחם הדרייב אין המרחבי עובר מפתח תקווה לשוהם

לאחר שערוריית אמש, בה ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג מנע מתושבי שוהם להיבדק במתחם המרחבי של פיקוד העורף שהוקם בעירו, עובר המתחם לפעול היום בשוהם. הבדיקות היום (16.9.20) תבוצענה רק למי שיש בידו הפנייה לביצוע הבדיקה, אולם אין צורך בקביעת תור.שימו לב למיקומים.