יום רביעי, 21 באפריל 2021, ט' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות בשוהם

שוהם חוגגת עצמאות

זיקוקי דינור, מופעים לילדים, סטנדאפ לנוער וצעירים, מתחם עצמאות לנוער, מופעים למבוגרים, שירה בציבור והרקדה. הפעילויות בהתאם למגבלות התו הירוק והתו הסגול – הרשמה מראש באתר חמש החל מ-11.4.21

פורסם בתאריך:


שוהם לובשת כחול לבן, ולאחר שאשתקד לא חגגה הקהילה ביישוב את יום העצמאות, יתקיימו השנה כמה מתחמי פעילות, בהתאם להנחיות הבריאות.

ראש המועצה, איתן פטיגרו: "בהתאם להנחיות התו הירוק, התו הסגול והחזרה ההדרגתית לשגרה, מועצת שוהם וחמש מזמינות אתכם לחגיגת עצמאות בדגש על פעילות ילדים ומשפחות. ועדת התרבות, בראשותו של אלי פלג וצוות חמש גיבשו תכנית בדגש על פעילות ילדים ומשפחות, אשר לוקחת בחשבון את הנחיות הבריאות ופורסת, ברחבי היישוב, מתחמי פעילות שונים. אני מזמין את כל תושבי ותושבות שוהם לחגוג איתנו ביום חגה של המדינה, באופן אחראי ובטוח. כולי תקווה כי בקרוב נוכל לחגוג כפליים, ללא הגבלת מקומות ועם שלל פעילויות נוספות".

מן החברה העירונית חמש, אשר מפיקה את אירועי העצמאות נמסר שהאירועים ייפתחו ביום רביעי, 14.4.21 בשעה 20:00. ההשתתפות בהרשמה מראש בלבד. ההרשמה תיפתח ביום א', 11.4.21 בשעה 10:00 באתר חמש www.hamesh.co.il

מתחמי הפעילות לילדים ולכל המשפחה יפעלו בהתאם להנחיות התו הסגול, עם מגבלה של 50 משתתפים בכל מתחם. מופעי הילדים יכללו את "תלתלית וזוקו" - כוכבי הופ ילדות ישראלית, "סבתא לולה", מופע בלוניזם של פביאן, המופע של בריו למה, הקרקס של מורנו ומופע קסמים של תיאטרון עמיתרון. 

לבני הנוער וצעירים (מחוסנים מגיל 16 ומעלה) יהיה מופע של הסטנדאפיסט יונתן ברק. בנוסף יפעל במהלך הלילה מתחם לילי לנוער, בהתאם להנחיות התו הסגול עם מוסיקה ומגוון הפתעות.

למבוגרים, בהתאם להנחיות התו הירוק, יתקיימו מופעים של שרי ועוזי פוקס וטריפונס וכן יפעלו מתחם שירה בציבור עם שרהל'ה שרון ומתחם רוקדים עצמאות עם דודו ברזילי. 

בשד' עמק איילון תוצבנה עמדות מוסיקה והמשפחות מוזמנות לקחת ערכת מסלול בריחה משפחתית "שבט אחים", אשר תחולק בעמדת המודיעין של חמש, בבית התרבות. 

גם הזיקוקים יחזרו לשוהם השנה. בשעה 20:45 שיגור מגינת סחלבים ומשבט צופי עמית ובשעה 21:45 שיגור מגן החבל ומחניון המועצה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
הופעות של סמולנים
איציק | 15:48   07.04.21
1
אבן שוהם נט
אילן | 14:55   07.04.21