יום שבת, 24 באוקטובר 2020, ו' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

שוהם הפכה לישוב ירוק

הבוקר הפכה שוהם ליישוב ירוק. מתחילת משבר הקורונה מספר המאומתים בשוהם עמד על 404 תושבים, 349 תושבים החלימו מאז

פורסם בתאריך:


עם התחלת תכנית הרמזור היתה שוהם יישוב צהוב ולאחר מכן, נוכח עליית התחלואה הפכה ליישוב כתום. הודות לסגר שהוכרז במשק, צעדים שנקטה מועצת שוהם והקפדת התושבים על ההנחיות מראים נתוני מדד הרמזור שהיישוב אכן הפך לירוק. ראש מועצת שוהם, איתן פטיגרו, ציין כי לאחר היציאה מהסגר והחזרה הצפויה לתכנית הרמזור, תהיה לכך השפעה משמעותית על צעדי החזרה לשגרת פעילות ביישוב: "זה תלוי רק בנו. אם לא נמשיך ונקפיד על ההנחיות, החזרה לצהוב ולכתום עלולה להיות מהירה וכואבת".

פטיגרו הודה לחבר המועצה, אלי פלג, אשר מנהל עוד מהגל הראשון את תחקור המאומתים ביישוב, וקיבל לכך את הסמכת משרד הבריאות: "תחקור המאומתים כאן אצלנו בשוהם, אפשר לנו לתחקר אותם מיד לאחר שקיבלו תשובה חיובית, ולקטוע את מעגלי ההדבקה כבר בימים הראשונים. תודה גם למנהלי ועובדי המועצה אשר הוסמכו לתשאול מגעים ומסייעים לו בתפקיד החשוב שלקח על עצמו, בהתנדבות מלאה. הורדת  רמת התחלואה ביישוב התאפשרה גם הודות להחלטות לא פשוטות שנאלצנו לקבל, בהן גם ההחלטה על סגירת בתי הכנסת עוד לפני יום הכיפורים – תודתי לרב היישוב שלנו, הרב דוד סתיו, על שיתוף הפעולה ולקהל המתפללים על שמירה על ההנחיות. בנוסף סגירה מוקדמת של תיכון שוהם ועצירת פעילות תנועות הנוער, בהתאם לעליית מספר המאומתים בקרב בני הנוער, עוד בטרם הוחלט על הסגר, סייעו רבות בהורדת רמת התחלואה".

ממועצת שוהם נמסר שמספר המאומתים בשוהם, מתחילת משבר הקורונה עומד על 404. כיום יש בשוהם 48 מאומתים פעילים. היום אובחנו 4 תושבים חדשים כחיוביים לנגיף ומספר המבודדים עומד על 172. מספר המחלימים היומי הוא 8, ובסך הכל החלימו מקורונה 349 תושבי שוהם.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
אירועים
שלומית בירן | 16:19   12.10.20