יום חמישי, 09 ביולי 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

שבועות חיכינו לזה...

חג השבועות בשוהם יהיה רטוב, החל ממחר: הבריכות במועדון הספורט נפתחות וכך גם המזרקות בגינת כרמים

פורסם בתאריך:


מחר, 27.5.20 בשעה 5:30 בבוקר ייפתחו לשימוש הבריכות במועדון הספורט שוהם, בהתאם למגבלות התו הסגול על מספר אורחים במועדון ועל מספר רוחצים בבריכה. האורחים המגיעים למועדון יוכלו להיכנס עטויים במסיכה. בשלב זה אין צורך ברישום מראש.

אחר הצהריים מחר תפתח מועצת שוהם גם את עונת המזרקות בגינת כרמים. המזרקות יתחילו לפעול בין השעות 16:00-19:00 ממחר ועד לסוף עונת הקיץ, שבעה ימים בשבוע. כדי לציין את חג השבועות תמקם החברה העירונית חמש עמדת צילום סלפי ברוח חג השבועות בגינת כרמים, עם מוסיקת רקע והפתעות. הילדים מוזמנים לגן לבושים בלבן עם זרים. במועצת שוהם מזכירים שלמזרקות מומלץ להגיע עם נעליים מתאימות ושאסור להביא בלונים למשחק, כדי לשמור על בטיחות הילדים.

לימוד ליל השבועות המסורתי של הרב דוד סתיו משנה גם הוא פניו, בצל הקורונה. הלימוד ישודר ביום רביעי בשעה 21:30 בערב בדף הפייסבוק של חמש, ובמסגרתו יארח הרב סתיו לשיחה בנושא נתינה את אלי ביר, מייסד ונשיא "איחוד הצלה" ואת עדי אלטשולר, מייסדת בתי הספר המכילים, זיכרון בסלון ותנועת כנפיים של קרמבו.

גם קהילת ישראלית שוויונית שוהם מזמינה את הקהילה לתיקון ליל שבועות מקוון בערב שבועות  28/5 מהשעה 22:00 ואל תוך הלילה, ב- 7 מסלולים שונים! - מוזיקה, שיעורים, סרט, לימוד ושיחה בקבוצות קטנו

מסלול הקהילה בשוהם בזום : https://us02web.zoom.us/j/83535020047

ב 22:30  הקרנת הסרט "זונה כמוני" ושיחה עם הבמאית שרון יעיש .

ב 1:30 "מי חותם על מגילת העצמאות" עם מיכאל גילינסקי תושב שוהם.

הלוז המלא והלינקים לכל האירועים במסלולים קישור

https://www.hagim.org.il/shavuot-events

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: