יום שבת, 23 באוקטובר 2021, י"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות בשוהם

נתפסה חולית עברייני רכוש מדרום הארץ שפעלה בשוהם

החוליה שפעלה בשבוע האחרון בשוהם נתפסה בעקבות פעילות סמויה של המשטרה וממידע ממצלמות אשר הוצבו ברחבי היישוב. ראש המועצה: "יש לנו מידע ממוקד על חוליה נוספת שפועלת באזור"

פורסם בתאריך:


 חולית עברייני רכוש מדרום הארץ, אשר פעלה במרחב ובשוהם בשבוע האחרון נתפסה אתמול על ידי משטרת ישראל לאחר מרדף משטרתי. חוליה זו, ככל הנראה לצד חוליות נוספות, מבצעות בשבוע האחרון עבירות רכוש במרחב.

כדי להילחם בעבריינות הרכוש ביישוב, תוגברה פעילות הבטחון והאבטחה ביישוב. משטרת ישראל בשיתוף סיירי המועצה המקומית שוהם, מאבטחים שמתגברים לאורך שעות הלילה, מתנדבי יחידת הג'יפים ומתנדבים נוספים מבצעים בשבוע האחרון פעילויות גלויות וסמויות לתפיסת העבריינים. מידע רב ומפורט התקבל מהמצלמות החדשות אשר הוצבו ברחבי היישוב, ובנוסף יאויישו בהתאם לצרכים בשטח, מחסומי הכניסה ליישוב לאחר שמתחקיר המצלמות הכנסיות והיציאות של החוליות אינן דרך הכניסות הראשיות.

 לדברי ראש המועצה, קיים מידע ממוקד על חוליה נוספת שפועלת באזור והמשטרה עושה מאמצים ללכוד אותה. 

ראש מועצת שוהם, איתן פטיגרו: "בשבוע החולף נגנבו 3 רכבים והיתה פריצה לבית אנו מצויים בקשר הדוק ושוטף עם משטרת ישראל, ופועלים בשיתוף פעולה מלא איתה כדי למגר את עבריינות הרכוש בשוהם. לא נאפשר לעבריינים לפגוע בביטחון היישוב ותושביו. חשוב להיות זהירים, לנעול את הבתים ולהשתמש באמצעי הבטיחות וההגנה העומדים לרשותכם. אני קורא לכל אחת ואחד מתושבי שוהם לגלות ערנות ולדווח למוקד 100 על כל חשד לעבירה או אדם חשוד".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
אהבתי
ליטל | 12:50   01.10.21
1
אהבתי
חן | 05:24   01.10.21