יום שלישי, 26 במאי 2020, ג' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

עוד מצטיינת שלנו

בטקס חגיגי שהתקיים אתמול במעמד אלוף אגף התקשוב, נבחרה סגן מאי ניסן משוהם (23) לקצינה מצטיינת של בה"ד 7, לרגל יום העצמאות

פורסם בתאריך:


סגן מאי ניסן התגייסה בנובמבר 15 למסלול קשר״גים – קציני קשר גדודי. בתפקידה הראשון שימשה כקשר״גית בא״ח צנחנים לאחר מכן סגנית קשר״ח באגד 425 . כיום היא משרתת בבה"ד 7 בתפקיד מ״פ להב, פלוגההאחראית על הכשרות מחשוב וסייבר.

מאי מספרת: "להיות מפקדת של מפקדים זה מאתגר כשלעצמו, זו עבודה מסביב לשעון. אנחנו עובדים רבות על פיתוח ההכשרות ועל חדשנות טכנולוגית בלמידה ומשפיעים כבר מתהליכי המיון הראשוניים על כוח האדם המשובץ לתפקידים השונים בהכשרות".

הפלוגה שבפיקודה פיתחה קפסולת למידה ממוחשבת הנשלחת למלש"בים טרם גיוסם על מנת להכינם לקראת ההכשרה אליה הם מיועדים. בנוסף אחראית הפלוגה על פרויקט של מנהלי רשת לאוכלוסיית החרדים ומיזם של מיישם הגנה בסייבר ללוחמים לקראת שחרור שעוברים הכשרה לעסוק בתחום הסייבר, ומייד עם שחרורם הם משתלבים בשוק העבודה ובחברות הייטק.

סגן ניסן התרגשה מאוד מבחירתה בה: "אני נהנית מאוד מהתפקיד ומגודל האחריות. אוהבת את מה שאני עושה וזה גורם לי לסיפוק אדיר. הופתעתי כששמעתי שאני מצטיינת. העבודה היא קשה וכיף לראות שמעריכים אותך. התרגשתי מאוד וזה לא מובן מאליו עבורי. ההצטיינות היא לא רק שלי אלא גם של פקודי שעובדים קשה יחד איתי, נותנים את כל מה שיש להם במסירות ובמקצועיות ואני גאה להוביל את הפלוגה. קבלת ההערכה הזו היא דבר גדול ומרגש.״

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: