יום חמישי, 29 באוקטובר 2020, י"א חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

חבר המועצה, "מחזיק תיק החיוביים ביישוב"

נבדקתם ונדבקתם? חבר המועצה אלי פלג, הוא הכתובת למי שאומת כחיובי לנגיף ומעוניין לשתף, מתוך אחריות, במיקומים בהם שהה בשוהם. סודיות מובטחת.

פורסם בתאריך:


תושבי שוהם אשר איתרע מזלם ואומתו כחיוביים לנגיף, משתפים במהלך החודשיים האחרונים במידע החשוב גם את חבר המועצה, אלי פלג, שלקח על עצמו את המשימה לתחקר יחד איתם את המקומות בהם שהו בשוהם, על מנת לפרסמם לתושבים ובכך לסייע בעצירת שרשרת ההדבקה המקומית, עוד לפני שפורסם על כך באתר משרד הבריאות. 
" לפני כחודשיים בערך, פניתי לראש המועצה, איתן פטיגרו, והצעתי את עזרתי בריכוז הטיפול בחולים המאומתים. איתן נתן את ברכתו ומאז אני נמצא בקשר עם תושבים שמרצונם הטוב ומתוך אחריות לקהילה, מתקשרים אליי ומשתפים אותי במידע שעלול להשפיע על בריאות התושבים. כשתושב מקבל תשובה חיובית לנגיף ומיידע אותי, אני מסייע לו להיזכר במקומות בהם שהה בשוהם. זה לא פשוט להיזכר, אני מוליך אותם שלב אחר שלב, דרך מקומות כמו בתי ספר, מרכזי קניות, בתי כנסת, חוגים ועוד." 

לאחר איסוף הנתונים, פלג מעביר אותם לגורמים הרלוונטיים בלבד: "המידע חסוי לחלוטין ועובר רק למספר מועט של אנשים שצריכים להיות מעורבים. אנו מקפידים מאוד לשמור על פרטיותם". 

פלג מספר בסיפוק כי הקשר עימו נוצר לעיתים קרובות, שעות ספורות בלבד לאחר קבלת התשובה, מיוזמתם האישית בלבד של התושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. " אני נפעם מהאחריות הרבה והערבות ההדדית שמגלים תושבי שוהם וקורא להם ליצור איתי קשר גם במקרים של חוסר ודאות, אני זמין עבורם 24 שעות ביממה".

 תושבים המאובחנים כחיוביים לנגיף מוזמנים לפנות לחבר המועצה אלי פלג, בטלפון: 054-7554455 ולשתף אותו במידע שיסייע לקצר את פרק הזמן עד לקבלת המידע ממשרד הבריאות ולצמצום שרשרת ההדבקה ביישוב.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: