יום שבת, 19 בספטמבר 2020, א' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

חברת "קווים" תפעיל קווים בהתאם לשעות הנלמדות בחטיבת הביניים

בשורה משמחת להורים ותלמידי חטיבת הביניים הנזקקים לשירותי התחבורה הציבורית

פורסם בתאריך:


הורים לתלמידים בחטיבת הביניים יהלו"ם המתגוררים בחלקו הדרומי של היישוב, פנו לעיתון "אבן שוהם" והלינו על כך ששעות פעילות קווי התחבורה הציבורית של חברת "קווים" אינן מותאמות למתווה הקפסולות בחטיבה, לפיו מתקיימים שני סבבי למידה: סבב ראשון מתקיים בין השעות 08:30-11:00, סבב שני - בין השעות 11:50 ואילך, בהתאם למערכת הלימודים.

ההורים טענו כי על פי לוח הזמנים של חברת "קווים", נוצר מצב כי תלמידים הלומדים בשעות הבוקר  נאלצים ללכת לחטיבה ברגל ממקום מגוריהם המרוחק.  זמן ההליכה הממוצע עבור התלמידים המתגוררים באזורים המרוחקים מהחטיבה, אורך כ-50 דקות  וכ-20 דקות מתחנת האוטובוס הקרובה שברחוב עמק איילון. כמו כן הלינו ההורים כי שני הקווים שפועלים, אינם נותנים מענה לילדים שתוואי הנסיעה לא עובר בשכונתם. 

בתגובה לפנייתנו, פנתה מועצת שוהם  לחברת "קווים" על מנת שתתאים את לוח השעות למתווה הלימודים בחטיבה.  מן המועצה נמסר: "הודות לפניית המועצה הותאם מסלול ולוח הזמנים של קו מס' 70 ללוח הזמנים של קפסולת הבוקר. החל מהיום, ייצא קו זה מכיכר אגמית בשעה 11:05 ובדרכו חזרה יוכלו לעלות עליו תלמידי קפסולת הצהריים. בנוסף עומדים לרשות התלמידים שאר קווי התחבורה הציבורית העוברים ביישוב בתדירות נוחה, בהם קווים 500, 506 ו-13. חשוב להבהיר שבשוהם אין הסעות למוסדות החינוך. מדובר בקווי תחבורה ציבורית של חברת קווים, אשר מותאמים לשעות הלימוד של התלמידים. אנו תקווה ששינוי פנימי זה ישפר את הזמינות לתלמידים".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: