יום רביעי, 27 במאי 2020, ד' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

"לא ראיתי בעיניים"

גיל חמי, תושב שוהם עד לפני מספר חודשים, וכיום עובד כסייר ב"צוות 3", פעל בגבורה ונחישות כשנכנס למחסני מרכז לוגיסטי באזור התעשייה בעיר יבנה ויחד עם נציג המקום פעל לכיבוי שריפה עד להגעת כוחות הכיבוי

פורסם בתאריך:


"הייתי מודע לסכנה, אבל רק חשבתי לעצמי: איך אני מכבה את השריפה", מספר גיל. השבוע קיבלה הנהלת צוות 3 מכתב תודה על פעילותו המקצועית ובו נכתב: "לכם צוות 3 אומר כי זכיתם בעובד משכמו ומעלה אשר ראה לנגד עיניו את מקור האש."

בתאריך 5.12.19, פרצה שריפה במרכז לוגיסטי באזור התעשייה ביבנה. לאחר קריאה ראשונה על פעולת הגלאים, הסייר של חברת "צוות 3", גיל חמי (23) הגיע ראשון אל זירת האירוע ולאחריו נציג של המקום וגילו עשן מיתמר מהמבנה.

"הייתי מודע לסכנה, אבל רק חשבתי לעצמי: איך אני מכבה את השריפה. לנגד עיני ראיתי מה יכול היה להיגרם אם לא הייתי פועל באותו רגע", שיחזר גיל את אותם רגעים. "לא ראיתי בעיניים, נכנסתי לתוך העשן וחיפשתי את צינור המים, פתחתי את הברז ורצתי לעבר השריפה וכיביתי אותה. השריפה היתה יכולה לגרום לנזק גדול ביותר".

איציק, מנהל התפעול של המקום, כתב מכתב הוקרה לצוות 3 על פועלו ונחישותו של גיל חמי: "ללא היסוס ובגילוי אומץ רב החלו בפעולות לכיבוי השריפה, תוך שהם מזעיקים את כוחות כיבוי אש. יש לציין כי גיל לא עזב את מקום האירוע גם כשנציג החברה יצא לכוון את צוות כיבוי האש שהגיע למקום. אני רוצה להודות לגיל על מעשיו האמיצים ותרומתו הרבה לכך שהאירוע לא הפך לשריפת ענק שיכלה בקלות להסתיים באסון כבד".

את המכתב חתם במילים: "לכם צוות 3, אומר כי זכיתם בעובד משכמו ומעלה אשר ראה לנגד עיניו את מקור האש ולמרות שזה לא חלק מתפקידו, הצטרף בגבורה ואף הוביל את הטיפול ובכך עזר לנו לשמור על הבית. ישר כוח וכן ירבו אנשים כמותו".

מנכ"ל צוות 3 אבנר בן אריה העניק לגיל בונוס ומכתב תודה ואמר: "נחישותם של הסיירים שלנו ומקצועיותם הרבה תורמות להצלת חיי אדם. ישר כוח לגיל היקר על שמנע אסון".

 

בצילום: הסייר גיל חמי

קרדיט: צוות 3

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: