יום שלישי, 26 במאי 2020, ג' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

הילדים חוזרים לגנים

גני הילדים בשוהם ייפתחו ביום ראשון הקרוב במתכונת של רוטציה ועד השעה 14:00. מעונות חמש גם צפויים להיפתח בראשון

פורסם בתאריך:


ביום ראשון הקרוב ייפתחו גני הילדים בשוהם

מאגף חינוך וקהילה במועצת שוהם נמסר שכל גן ילדים יחולק ל-2 קבוצות קבועות וכל קבוצה תחולק ל-2 קבוצות משנה קבועות שיופרדו ויעבדו במרחבים נפרדים ברחבי הגן ובחצר. הצוות החינוכי הקבוע בגן יעבוד על פי מערכת השעות הרגילה שלו, ויוכל לעבור בין קבוצות המשנה, תוך שמירה על כללי משרד הבריאות ושטיפת ידיים לפני כל מעבר.

כל קבוצה תלמד 3 ימים בגן, משעה 7:55 ועד 14:00, ותהיה רוטציה בימים משבוע לשבוע, על מנת לייצר הוגנות.

מאגף החינוך נמסר שלמרות שאין צהרונים בשלב זה, הקבוצות חולקו לילדים הרשומים לצהרון ולילדים שאינם רשומים, על מנת לשמור על הקבוצות הקבועות לכשייפתחו הצהרונים.

ענת אפרים, מנהלת מחלקת קדם יסודי באגף החינוך ציינה שלקראת פתיחת הגנים בוצע בהם ניקיון יסודי: "מרחבי הגנים, הציוד והמשחקים נוקו היטב באקונומיקה, ובתום כל יום לימודים הצוות יבצע ניקיון יסודי. רכשנו לגן מגבונים לחיטוי ואלכוג'ל, והילדים מתבקשים להביא איתם את ארוחת הבוקר מהבית עם בקבוק מים אישי ומפית".

הכניסה לגן תותר רק עם הצהרת בריאות תקפה לאותו יום. כניסה לגן ויציאה ממנו ייעשו באופן מדורג ומבוקר על ידי הגננת או הסייעת. לא תתאפשר כניסת הורים או מלווים לשטח הגן.

הבוקר פורסם בכלי התקשורת שגובש מתווה לפתיחת מעונות היום ביום ראשון הקרוב. אילן קומה, מנכ"ל החברה העירונית חמש ציין שמעונות שגיא ומכבים, המופעלים על ידי החברה, צפויים להיפתח ביום ראשון: "צוותי המעון מבצעים כעת את ההערכות לשיבוץ וקליטת הפעוטות בהתאם למתווה של משרד החינוך. במקביל אנו מנקים את המעונות באופן יסודי לקראת קליטת הילדים". 

ראש המועצה, איתן פטיגרו: "שוהם חוזרת לאט לאט לשגרת לימודים וחיים, לצד הקורונה. שכבות א'-ג' וי"א-י"ב כבר לומדות וגם גני הילדים והמעונות צפויים לשוב ללימודים במתכונת חלקית. הספורט התחרותי חוזר בהדרגה, הספרייה והמטרו נפתחו גם הם לפעילות וחדר הכושר במועדון הספורט שוהם צפוי להיפתח עד סוף השבוע. חשוב כמובן להמשיך ולשמור על כל הנחיות משרד הבריאות, כדי להמנע מגל תחלואה נוסף בשוהם".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: