יום רביעי, 06 ביולי 2022, ז' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות בשוהם

החל מהערב – זיכרון בסלון בשוהם

אנשי עדות יתארחו ב-40 סלונים ברחבי היישוב

פורסם בתאריך:


הערב יוצא לדרך בשוהם פרויקט "זיכרון בסלון", במסגרתו מארחים תושבי שוהם בביתם שורדי שואה ואנשי עדות, אשר מספרים את סיפורם האישי. 

מורן בר, מרכזת הפרויקט בשוהם: "השנה ייפתחו בשוהם 40 סלונים, מספר שיא של בתים מארחים. זו השנה החמישית שהפרויקט מתקיים בשוהם וההירתמות של התושבים לארח בביתם נשות ואנשי עדות מרשימה מאוד". 

"זיכרון בסלון" מתקיים במסגרת אירועי זיכרון ועצמאות בשוהם של מועצת שוהם והחברה העירונית חמש. הסלונים הראשונים יתקיימו הערב, יום ראשון 24.4.22 והאחרונים במוצ"ש, 30.4.22. 

לצד הסלונים הפרטיים, יתקיים אירוע זיכרון בסלון גם במתחם הנוער, בקהילת קשת, בקהילה הישראלית שוויונית, קהילת נחת רוח וכנפיים של קרמבו. 

פלג רשף, חבר מועצה ויו"ר ועדת קשרי-חוץ במועצת שוהם: "זיכרון בסלון הוא מיזם נהדר שאנו שמחים להמשיך ולקדם אותו בשוהם. אירוח אנשי עדות במנעד גילאים רחב ומגוון בבתי תושבים ובמבני ציבור הוא פעילות חשובה ודרך יצירתית ונהדרת ללמוד מלקחי השואה ולהבטיח שלא יהיו עוד כאלו. אני מודה מאוד למורן בר שמובילה את המיזם בשוהם, למארחי הסלון שפותחים את בתיהם ולאנשי העדות בהם רבים ממשתתפי מיזם "בגוף ראשון" של מועצת שוהם, שבחרו לספר את סיפור משפחתם ולהנחיל את המורשת החשובה לתושבי הישוב ובעיקר לדור הצעיר".

הרשימה המלאה של המפגשים והבתים המארחים מפורסמת באתר החברה העירונית חמש בקישור. https://bit.ly/3Mil6VY

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: