יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות בשוהם

דירה להשכיר בשוהם

חברת "דונה" זכתה במכרז של דירה להשכיר לבניית 90 יח"ד בשוהם תמורת 52.5 מיליון ₪, 30 דירות בפרויקט מיועדות להשכרה ארוכת טווח בשכר דירה מופחת, לזכאים "חסרי דירה" בשוהם.

פורסם בתאריך:


 

בתום הליך מכרזי שנערך בחודשים האחרונים, הודיעה ועדת המכרזים המשותפת של דירה להשכיר ורמ"י כי חברת דונה זכתה במכרז "דירה להשכיר בשוהם" .

החברה תשלם תמורת המגרש סך של 52.5 מיליון שח כולל פיתוח.
מדובר בפרויקט המהווה חלק משכונה הכוללת  1,500 יח"ד ביישוב שוהם, חלק מרצף של למעלה מ – 30 פרויקטים של חברת דירה להשכיר ברחבי הארץ, אשר יאפשרו לציבור השוכרים לגור בפרויקט לשכירות ארוכת טווח, בשכר דירה קבוע שמשלב חווית מגורים ברמה גבוהה, בלב איזור הביקוש.

הפרויקטים השונים מגדילים את היקף יחידות הדיור להשכרה ארוכת טווח ויוצרים אלטרנטיבה אטרקטיבית למגורים יציבים לטווח ארוך, עבור מאות דיירים ברחבי הארץ.

הפרויקט כולל 90 יח"ד מתוכן 60 יח"ד המיועדות להשכרה ארוכת טווח ו 30 יח"ד מיועדות למכירה מיידית בשוק החופשי. 

במסגרת המכרז פורסמה החלטת הוועדה המקומית לפיה תינתן אפשרות להגיש בקשה להקלה לתוספת של 12 יח"ד המיועדות להשכרה ארוכת טווח, במסגרת הקלת שבס.

הפרויקט נכלל במסגרת התכנית שתכננה דירה להשכיר בוותמ"ל, להקמה של כ – 1,500 יח"ד, בנוסף לשטחי פנאי וספורט, מבנים ושטחי ציבור בשכונת "הדרים" ביישוב, במסגרתו מיועדות 50% מכלל הדירות להשכרה לטווח ארוך לזכאים "חסרי דירה" בשכר דירה מופחת.

הפרויקט הנ"ל, מצטרף לפרויקט בו זכתה בשנה שעברה חברת אפריקה ישראל להקמת 265 יח"ד, אשר הקמתו תחל בקרוב. מדובר בשני חלקים משכונת ''הדרים'', שכונה חדשה, שתוכננה על ידי דירה להשכיר, וכוללת בניית 1,500 יח"ד בשטח המועצה המקומית בשוהם,  ביניהן כ 200 יח"ד לדיור מוגן.

הדמיה וצילומים: אסף פרץ

מנכ"ל דירה להשכיר בפועל, יאיר טל : "השתתפות טובי היזמים במכרז להקמת הפרויקט בשוהם מעידה על הבעת אמון של היזמים בפרויקטים של דיור להשכרה ארוכת טווח ועל הביקוש הגדול למגורים במתכונת זו. הפרויקט בשוהם, כמו פרויקטים נוספים רחבי המדינה יאפשר לציבור השוכרים לגור בפרויקט בסטנדרט בניה גבוה, בחוזה ארוך טווח בשכר דירה קבוע המספק יציבות ושקט נפשי במיקום אטרקטיבי במרכז הארץ והכל ללא צורך בבעלות על דירה. הפרויקט בשוהם, מצטרף לפרויקטים דוגמת המשתלה והגדנ"ע בתל אביב, מלחה והדסה הקטנה בירושלים, פרויקטים בחולון, בראשון לציון ובאר יעקב וכמובן הפרויקטים המאוכלסים שלנו ברמת השרון, בחיפה ובהרצליה אליהם יצטרף בסוף השנה הנוכחית גם הפרויקט הגדול בשכונת ארנונה בירושלים הכולל 333 יחידות דיור. כל אלו מגדילים את היקף יחידות הדיור להשכרה ויוצרים אלטרנטיבה אטרקטיבית לשוכרים לטווח ארוך הנהנים מכל יתרונות המגורים ארוכי הטווח בדירה, עם גמישות מלאה וללא בעלות עליה.

ראש המועצה המקומית שוהם, איתן פטיגרו : "שוהם הוא יישוב למשפחות צעירות ופרויקט דירה להשכיר תואם למדיניות זו ומהווה הזדמנות מצוינת למשפחות צעירות ולזוגות צעירים לקבוע את ביתם בשוהם. שכונת הדרים תוכננה באופן איכותי וקפדני, כך שתתאים לצורכיהן של משפחות צעירות. הפיתוח של השכונה כבר בעיצומו וכל התשתיות תהיינה מוכנות לקראת כניסתן של משפחות צעירות כבר בספטמבר 2021 לשכונה. פיתוח השכונה כולל פארק ירוק גדול לאורך נחל בית עריף, אגם, קריית ספורט ואת כל תשתיות הפנאי והחינוך".

יאיר טל, מנכ"ל דירה להשכיר בפועל: "הפרויקט השני של דירה להשכיר בשוהם ממשיך להגדיל את היצע הדירות להשכרה ארוכת טווח במרכז הארץ ובלב אזור הביקוש והוא חלק משכונה שלמה שתוכננה בשוהם על ידי דירה להשכיר וכוללת כ- 1,500 יח"ד ופארק גדול. התוכנית יוצאת לדרך בשיתוף עם מועצת שוהם ותוביל גם מענה תחבורתי ושיפורים בנגישות לישוב. אנחנו שמחים לקדם פרויקטים יחד עם השלטון המקומי ועל פי הצרכים העולים מן השטח ואנחנו גאים כי שוב, טובי היזמים מקימים את הפרויקטים של דירה להשכיר"

צילום : ניר קידר 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: