יום רביעי, 27 במאי 2020, ד' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

סיוט: גנב את רכב ההסעה המשמש את תלמידי חינוך המיוחד של שוהם כשהמלווה, עובדת המועצה, ישובה בתוכו.

דרמה התחוללה הבוקר כשאלמוני ניסה לגנוב את רכב החינוך המיוחד שסיים לפזר את התלמידים משוהם בבית ספר בכפר סבא, כשהמלווה, עובדת המועצה, ישובה בתוכו.

פורסם בתאריך:


היום בסביבות השעה שמונה ושלושים בבוקר, דקות ספורות לאחר שנהג ההסעה של החינוך המיוחד והאישה המלווה, עובדת המועצה, הורידו את תלמידי החינוך המיוחד הלומדים בבית הספר בכפר סבא, בינהם גם בתו של המשנה לראש המועצה, איתן ליליוס, והיו בדרכם חזרה לשוהם, עצר הנהג בתחנת הדלק בקיבוץ עינת כדי להתפנות. הנהג השאיר את הרכב מונע ובו הייתה ישובה המלווה שהמתינה לו.  לפתע נכנס אלמוני לרכב והחל בנסיעה, המלווה פתחה בצעקות וניסתה לפתוח את דלת הרכב, הגנב שנבהל ככל הנראה מהצעקות, אפשר למלווה לרדת והמשיך בנסיעה מהירה.

האירוע דווח למשטרה, שביצעה מרדף ולכדה את הגנב והרכב שנפגע קלות במהלך המרדף.

המלווה והנהג מסרו עדות במשטרה.

באגף החינוך במועצת שוהם ציינו כי לסייעת ולנהג שלום, וכי הצוות מלווה את הסייעת הנסערת, ככל שיידרש. ראש המועצה, איתן פטיגרו ,הודה למשטרה על התגובה הנחושה והמהירה.

איתן ליליוס מחזיק תיק החינוך המיוחד אמר שהוא מברך על כך שהאירוע הסתיים ללא נפגעים וכי הוא מכיר באופן אישי את הנהג והמלווה העושים את עבודתם נאמנה ועל הצד הטוב. כבר הבוקר הוא פנה למנהלת מחלקת החינוך המיוחד במועצה, צ'ריל קמפר,  וביקש להוסיף נוהל חדש המחייב את הנהגים לדומם מנוע כאשר הם יוצאים את הרכב.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: