יום רביעי, 26 בפברואר 2020, א' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות בשוהם

חדשות

מגוון דעות ואמונות ב"קשת"

קהילת קשת שוהם מזמינה אתכם לקרוא את ה"אני מאמין" החינוכי – חברתי שלה לרגל ערב הסברה המתקיים היום, יום חמישי, 23/1 בשעה 20:30, בגן קשת רח' לשם

פורסם בתאריך:


"בלי ששמנו לב, הם כבר ממש פה, מעבר לדלת...

תגידו, בינינו כן? - את כבר החלטת? אתה כבר יודע במי תבחר?

רגע, רגע, אל תברחו- זו לא כתבה על הבחירות. כלומר, כן - אבל ממש לא על אלה שאתם חושבים עליהם.

בימים אלו מול אובדן ערכים, ניכור בין אנשים בכלל ובין דתיים לחילונים בפרט, מערכת חינוך המכוונת למסות וציונים ולא לכישורים ולהישגים הייחודיים של כל ילד וילדה,  הורים רבים מחפשים דרך אחרת. אחרי הכל, כשמדובר במקום בו  ילמדו היקרים לנו מכל, זאת לא בחירה לקדנציה של 4 שנים, זו בחירה לכל החיים.

אז בבחירות כמו בבחירות, הרשו לנו להציג בפניכם את המצע שלנו, את האני מאמין החינוכי-חברתי שלנו, המציג אלטרנטיבה רעננה לדוגמתיות החינוכית הרווחת ואינה משתנה כבר 70 שנה.

אנו בקהילת קשת שוהם, מאמינים שהבחירה הנכונה היא בחירה יומיומית, בחירה בשילוב ובחיים משותפים של דתיים וחילוניים שגדלים ולומדים זה לצד זה ובעיקר זה מזה. קשת שוהם היא קהילה צעירה וצומחת בישוב שוהם עם מוסדות חינוך; גני חובה ובית ספר קשת על אזורי המושתתים על חינוך משלב המשותף לדתיים וחילונים, מכיל ורבגוני .

לעומת החינוך הנפרד לדתיים וחילונים הרווח כיום בחינוך הממלכתי, אצלנו בקשת מגיעים יום יום  מאות ילדים לגנים ולבית הספר וחווים את התפיסה החינוכית הזו לא כסיסמה,  אלא כמציאות חיים שמחה, תוססת הבונה בקרבם יכולת הכלה וקבלת השונה לצד חיזוק וביסוס תפיסת העולם שאיתה הם מגיעים מהבית.

אל מול שיטה המקדשת ציונים ומציבה רף אחיד וקשוח לכולם, אנו בקשת מאפשרים לכל ילד וילדה למצות את כישוריו ויכולותיו הייחודיים בתוך מסגרת משלבת, מכילה ומאפשרת.

אל מול שאיפה להומוגניות מחשבתית, בקשת שלנו לא מוותרים על אף גוון, מתוך הבנה שדווקא מתוך גיוון של דעות, אמונות וצבעים- נוצר הפסיפס האנושי האיכותי והנכון שמהווה את הכר שעליו אנו שואפים שילדינו יצמחו ויפרחו.

החל מהשנה, בית הספר שלנו הוא כבר לא מסלול לימודי בתוך בית ספר ממלכתי אלא מסגרת עצמאית – בית ספר קשת, על כל המשתמע מכך.

ההרשמה לשנה"ל הקרובה בעיצומה!"

לפרטים והרשמה:

עודד- 054-4888216

חנוך - 054-4541621

אילת- 052-8626302

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
3
קשת שוהם
נא לדייק בעובדות | 10:57   23.01.20
1
קהילה מדהימה
יערית כליפה | 10:20   23.01.20