יום שני, 01 ביוני 2020, ט' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

אומרים ש... בשוהם

רכילות בשוהם, חיי החברה והבילוי של שוהם,

מצדיעים לאסתר גרייצר

באירוע הצדעה לנשים שורדות השואה יצגה את שוהם בכבודה השורדת אסתר גרייצר

פורסם בתאריך:


באירוע הצדעה לנשים שורדות השואה יצגה את שוהם בכבודה השורדת אסתר גרייצר יו”ר ועד הגימלאים של מועדון הגימלאים שהם, פעילה ומתנדבת בקהילה במשך שנים רבות, בת 84, מורה לריקודים סלוניים, נשואה, אמא לשתיים וסבתא לארבעה – כולם מתגוררים בשהם. אסתר נולדה ב- 1934 בעיר ליון – בצרפת ועלתה לארץ בשנת 1951 בעוד שאביה, דודה וסבה נלקחו בשנת 1944 על ידי הנאצים לאוושוויץ ברכבת האחרונה שיצאה מליון לקראת סוף המלחמה. אסתר הגיעה כהרגלה, לאחר בית הספר, אל בית העסק המשפחתי  אשר נוהל על ידי סבה אביה ודודה שהיו חייטים אך נתקלה בדלת נעולה. בחלון העסק ראתה את דודה עם גבר זר אשר כיוון אליה את אקדחו וסימן לה ללכת משם. זו הייתה הפעם האחרונה אשר ראתה אותם.

“מיד הסכמתי להשתתף בטקס והתרגשתי מאוד. אני מרגישה שאבי, שנלקח לאושוויץ, היה יכול להיות גאה בי. זה לא קל להזדקן, וגם לא קל לראות מסביב אנשים מתים. אנחנו מבינים שאנחנו הבאים בתור ואני שמחה שבחרו בי כשאני עוד בשיא”

לכל משתתפת באירוע הוצמדה סטייליסטית אישית אשר ליוותה אותה לאורך כל הדרך החל מבחירת הבגד טרם האירוע בפגישה מקדימה ועד ליווי אישי צמוד באירוע עצמו. אסתר בחרה ללבוש שמלה פרחונית כחולה אשר נתפרה עבורה בעיצוב שלה מלפני 25 שנים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: