יום שבת, 24 באוקטובר 2020, ו' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

המשפחה שלי בשוהם

משפחה-ילדים-נוער-שוהםנט

ה"אוטומטים" בחיינו – מתי לאחרונה עצרנו להתבונן על הבחירות שלנו? - המשפחה שלי  בשוהם

ה"אוטומטים" בחיינו – מתי לאחרונה עצרנו להתבונן על הבחירות שלנו?

מאת: איל זיגר, פסיכולוג קליני במהלך חיינו עומדות בפנינו בחירות שונות וניצבים בפנינו אתגרים. בחירת בני זוג ובניית זוגיות, שינויים בזוגיות לאורך השנים, הולדת ילדים ואתגר גידולם, מורכבות במערכות היחסים עם המשפחה ועם חברים, בחירה של תחום מקצועי מתאים והתפתחות בו, השתלבות במסגרות שונות כגון לימודים ועבודה והתמודדות עם דרישות המוצבות בפנינו ע"י אחרים. לעיתים האתגרים קשים לנו מידי ומביאים אותנו לתחושת מצוקה היכולה להתבטא בתחושת תסכול, חוסר שביעות רצון, תקיעות, פגיעה בערך עצמי, בדידות ואף בתחושות של חרדה ודיכאון.

הילד ה"טוב" – האם באמת - המשפחה שלי  בשוהם

הילד ה"טוב" – האם באמת

מאת: איל זיגר, פסיכולוג קליני כולנו מכירים את הילד ה"טוב", אשר מביא נחת להורים ושנראה כי אין לו קשיים מיוחדים. הוא מתנהג על פי המצופה ממנו וחשוב לו לרצות ולהיות בסדר עם האנשים בסביבתו. בבית ילד כזה נוח להוריו. לרוב הוא אינו בא בדרישות משמעותיות, נענה להכוונה של טוב לו? הוריו, עוזר בבית, ונוהג לוותר ולהימנע מריבים. לרוב גם בבי"ס הוא שומר על הכללים ואינו מפריע. בבחירת חברים הוא לעיתים מתחבר לילד דומיננטי, נענה לרצונותיו ונמנע מלריב.

מדיטציה , גשר בין החיים ובשרות הרפואה  כתבה ראשונה בסדרת כתבות , 5 מפתחות מאפשרי שינוי. מפתח ראשון - המשפחה שלי  בשוהם

מדיטציה , גשר בין החיים ובשרות הרפואה כתבה ראשונה בסדרת כתבות , 5 מפתחות מאפשרי שינוי. מפתח ראשון

תשכחו משרוואלים לבנים..מדיטציה זה לא מה שחשבנו פעם... העולם סביבנו משתנה במהירות ועלינו להשתנות איתו. לשם כך אנו צריכים כלים מתאימים שלא למדנו בבית הספר. נפתח עם המפתח הראשון מדיטציה – בית המרקחת של הטבע; הכתבה הראשונה בסדרה של 5 מפתחות לחיים .