יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

יופי ואסתטיקה בשוהם

יופי ואסתטיקה

מהו פיסול אף?

פיסול אף היא שיטה שנעזרת בטכניקות ייחודיות כדי לעצב את האף מחדש.

פורסם בתאריך:


בעזרת פיסול אף אפשר להגיע לתוצאות טבעיות, שיפור משמעותי בנראות האף וללא צורף בניתוח. היתרון הכי גדול של השיטות הללו הוא שאין צורך לבצע התערבות כירורגית והשיטה בטוחה לחלוטין. כבר אין צורך לחשוש מכאבים שלאחר הטיפול, אין צורך לחשב ולתכנן זמני החלמה, ואין צורך לחשוש מתוצאה בלתי הפיכה. פיסול אף מאפשר לחזור למראה טבעי במידה והתחרטתם או לא אהבתם את התוצאה, כך שגם אם בעתיד תחליטו שאתם חושקים בצורת אף אחרת משנעשתה, הטיפול הוא הפיך ותמיד אפשר לשנות.

מה מתבצע בטיפול?

לפני הטיפול המטופל יקבל טיפול מאלחש לאזור בו יתבצע הטיפול, יש להישאר עם החומר המאלחש כחצי שעה. משך הטיפול עצמו הוא עשרים דקות בלבד ולאחריו אפשר לחזור לשגרה מלאה. במהלך הטיפול הרופא המטפל משתמש בטכניקות מעולם העיצוב כדי להגיע לתוצאה מושלמת באף לפי יחס הזהב שהוא גם אידיאל היופי. כמובן שיש גם התייחסות רבה לתוצאה שהמטופל מעוניין להגיע אליה. בעזרת הטיפול אפשר להגיע לתוצאות מדויקות וטבעיות ביותר שלא יהיה ניתן להבחין שבכלל הייתה התערבות קוסמטית באף שלכם. אך תהיו בטוחים שבגלל שהאף הוא מרכז הפנים גם השינוי הכי מינימלי ייתן השפעה גדולה.

בפיסול אף ניתן לעשות שינויים כמו תיקון של גשר אף לא ישר ועם גבשושיות, הצרה של גשר האף והחלק התחתון של האף, הרמה של קצה האף, תיקון של אף נוטה הצידה, חידוד קצה האף ועוד. קחו בחשבון שהטיפול הזה לא מחליף ניתוח אף והוא עונה על שיפור קל של מראה האף בלבד. מה שאומר שאם יש לכם עצם גדולה באף שצריכה שיוף, או נחיריים שדורשות הקטנה, הטיפול לא יכול לענות על הצרכים הללו ובכל מקרה תצטרכו לפנות לניתוח אף. את כל השאלות והתשובות ניתן לקבל בייעוץ אל מול הרופא המטפל, ומאוד חשוב שתבחרו ברופא בעל ניסיון ועם המלצות בתחום.

פיסול אף בעזרת חומרי מילוי

בדרך כלל בשיטה זו הרופא המטפל משתמש בחומרי מילוי כמו חומצה היאלרונית כדי לעצב ולפסל את האף בהתאם לתוצאה המבוקשת. הרופא ישתמש בכמה שפחות חומרי מילוי כדי להגיע למקסימום תוצאה, המטרה היא לא להעמיס חומר באזור הטיפול ולהימנע ממראה של אף גדול יותר. למרות שמוסיפים חומר לאף ובפועל הוא נהיה בעל נפח גדול יותר, עדיין התוצאה הסופית נראית מאוד מחמיאה והרבה יותר טובה מלפני כן. המועמדים הכי טובים לפיסול עם חומרי מילוי הם מטופלים בעל מבנה אף קטן, כך שגם אם מוסיפים מעט חומר לא נוצר מראה של אף גדול שלא מתאים לפנים. הרופא המטפל ידע להתאים לכם בדיוק את סוג הטיפול המתאים עבורכם.

פיסול אף בעזרת לייזר

שיטה זו משתמשת בלייזר באף שהוא בעצם גורם להימתחות של השרירים בכל האזור והצרה של מבנה האף. השיטה הזו מתאימה למי שרוצה להקטין, להצר או לפסל את מבנה האף התחתון, שהוא בעצם חוטם האף. הסיבה לכך היא שרק באזור זה קיימים שרירים באף שיכולים להיות מושפעים מהטיפול בלייזר ולכן אפשר לבצע את הטיפול רק באזור הזה. אם אתם מחפשים לפסל את החלק התחתון של האף כנראה ששיטת הטיפול הזאת היא בשבילכם מהסיבה שהיא לא מוסיפה חומר ונפח לגודל הכללי של האף.

לאחר הטיפול

לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה ובגלל שהטיפול כל כך קצר ניתן לבצע אותו באחר צוהריים אחד. קחו בחשבון שלאחר הטיפול תתכן רגישות באזור המטופל שתחלוף תוך כמה שעות. תוצאות הטיפול ישמרו לתקופה של בין ארבעה חודשים לשלוש שנים. לאחר שהאף חוזר לקדמותו או לפני כן, ניתן לחדש את הטיפול ולשמר את התוצאה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: