יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

יופי ואסתטיקה בשוהם

יופי ואסתטיקה

האם אפשר לעשות הקפאת שומן בבית?

הקפאת שומן היא הפתרון החדש הכי מתבקש בקרב אנשים שרוצים להסיר מאגרי שומן עקשניים.

פורסם בתאריך:


היום מרבית האנשים כבר לא פונים לפתרון של שאיבת שומן מהסיבה שזה הליך ניתוחי מורכב עם זמן החלמה ארוך וכאבים שמתלווים אליו. לכן הרבה יותר פשוט לפנות להקפאת שומן שכן היא הליך פשוט וקצר שעם האופציות המודרניות כיום גם ניתן לרכוש מכשירים לטיפול ביתי שתוכלו לעשות בעצמכם. כך לא רק שזה נהפך לזמין יותר, זה גם נעשה באזור הנוחות שלכם, בזמן שלכם ותחת התנאים האידיאליים שתרצו לטיפול.

איך הקפאת שומן עובדת?

הקפאת שומן נעשית באמצעות טכניקה שמושתתת על העובדה שתאי השומן מגיבים בעוצמה לשינויי טמפרטורה ובעזרתם מתפרקים וניתן להסיר אותם מהגוף. לגוף לוקח זמן להיפטר מתאי השומן שפורקו מהסיבה שזה מתבצע בדרך טבעית בעזרת מערכת כלי הלימפה. הטיפול המסורתי מתבצע בקליניקות האסתטיקה השונות על ידי רופא מטפל, הוא מצמיד את זרועות המכשיר לאזור המטופל והמכשיר מבצע פעולת דמוי יניקה. המכשיר מקפיא ומפרק את תאי השומן מבלי לפגוע בעור ועוזר להיפטר ממצבורי שומן בעייתיים בגוף שמסרבים לרדת בדרכים אחרות כמו ספורט ותזונה. כיום קיימים מספר מכשירים שונים שמטפלים לאותה התוצאה בדרכים שונות ואיתם ניתן לבצע את הטיפול בבית שלכם בצורה עצמאית.

למי מתאים הקפאת שומן?

בניגוד לדעה הרווחת הקפאת שומן לא מתאימה רק לאנשים עם עודף משקל וחשוב לדעת שהיא גם לא מחליפה ירידה במשקל. במידה ואתם זקוקים לירידה משמעותית במשקל, הקפאת שומן לא תהיה הפתרון עבורכם מהסיבה שהיא מטפלת בצורה ממוקדת באזור שונים בגוף. חשוב לדעת שהקפאת שומן מתאימה לאנשים שמרוצים באופן כללי ממשקל הגוף שלהם ומעוניינים רק לשפר אזורים מסוימים בהם הם לא מצליחים להיפטר ממאגרי השומן העיקשים. בנוסף כדי לשמר את תוצאות  הטיפול תהיו חייבים לשמור על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית מהסיבה שאין מניעה ששומן חדש יצטבר באזור. אז אם חשבתם רק להיפטר מהשומן בזרועות, בטן, גב או ירכיים כנראה שהקפאת שומן תתאים עבורכם ותהווה לכם פתרון נוח ללא כאבים וזמני החלמה.

הקפאת שומן ביתית

כיום כבר אין צורך להגיע לקליניקה כדי לבצע טיפולים וזה הופך את כל השיטה להרבה יותר נוחה לשימוש, במיוחד בהתחשב בזמנים הנוכחיים בהם רוב בתי העסק סגורים עקב סגר מדיני בגלל הקורונה. ביצוע טיפול הקפאת שומן בבית הוא פשוט וקל ויש מבחר שיטות טיפול כשכל אחת מערכות הטיפול מתבססת על מיקוד באזור או כמה אזורים שונים בגוף. חשוב לדעת שבאמצעות הערכות הללו לא ניתן לבצע הקפאת שומן בפנים והטיפולים חלים אך ורק על הגוף של המטופל ולעתים רק על החלק שמתחת לחזה, לכן חשוב לבחור את הערכה המתאימה עבורכם ולברר את כל המידע והוראות השימוש לפני הרכישה. ובכל זאת אם יש לכם צורך בהקפאת שומן באזור הפנים כמו סנטר ולסת למשל, בטח תשמחו לדעת שניתן לעשות זאת אך זה מתבצע רק בקליניקה עם הרופא המטפל.

חשוב לדעת

כשאתם מבצעים שימוש בערכות הביתיות להקפאת שומן חשוב להיות זהירים ולשים לב לדברים הבאים

  • לוודא שאתם משתמשים במכשיר רק על האזורים המותרים בהתאם לאותה ערכה.
  • חשוב לבצע את הטיפול כשאתם בריאים וחשים בטוב, אם אתם לא מרגישים טוב או לאחר פציעה אל תיקחו סיכון ותבצעו את הטיפול.
  • חשוב שתקראו את הוראות היצרן להפעלה ושימוש לפני שהתחלתם את הטיפול.
  • אם זה מתבקש, לא לשכוח למרוח שכבת גליצרין או לשים את יריעת המגן על אזור הטיפול כדי להגן על העור מפני פגיעות קור.
  • לא לחרוג ממסגרת זמן הטיפול שנקבע על ידי היצרן.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: