יום רביעי, 06 ביולי 2022, ז' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

יופי ואסתטיקה בשוהם

יופי ואסתטיקה

הצרת היקפים בבטן

הטיפול הנכון לבעיית ההשמנה

פורסם בתאריך:


יותר ויותר ישראלים מכל רמות האוכלוסייה מתמודדים עם בעיות השמנה. זה לא פשוט, וזה מאתגר מאוד להבין איך אתם מנהלים את החיים שלכם כאשר יש בעיה רפואית כל כך קיצונית מאפילה על כל חוויות החיים שלכם. השמנה היא בעיה. וצריך להתייחס אליה בתור בעיה בוודאי אם אתם לא רוצים לפגוע בבריאות שלכם לאורך זמן. כלומר, הדרך הנכונה להתמודד עם בעיה כל כך קשה ומאתגרת היא לדאוג לכך שיהיו לכם את הפתרונות גם אם מדובר על פתרונות קליניים. תהליך הצרת היקפים בבטן הוא לא תהליך פשוט. אבל הוא תהליך שיש בו פתרון לאנשים שפשוט לא מצליחים לרזות באופן טבעי. בדיוק מהסיבה לעזור, רופאים ממליצים על תהליך הצרת היקפים בבטן לאנשים בעלי תמונה קלינית ספציפית ואתם יכולים לבדוק האם התהליך מתאים לכם ולקחת החלטה שתשנה את החיים שלכם מן הקצה אל הקצה.

למה אתם ממש רוצים לעבור תהליך הצרת היקפים בבטן?

הסיבות שבגללן אנשים רבים מעוניינים לפנות לרופא ולקבל המלצה לביצוע תהליך הצרת היקפים בבטן, הן:

  1. כי חשוב לנו לשמור על הבריאות. ידוע ממחקרים קליניים כי שומן בטני הוא שומן שמוביל בסופו של יום למחלות קשות כמו מחלות דם וכלי דם, או מחלות לב סופניות. ואם אתם לא מצליחים להתמודד עם שומן בטני, אז חשוב למצוא פתרון אחר.
  2. כי זה לא פשוט להתנהל בעולם בתור אנשים עם מחלת השמנת יתר. ישיבה ממושכת. יש לכם כאבי גב וכאבי שרירים. העומס על מערכת השלד והעצמות הוא עצום. ואתם בעצם מרגישים שאי אפשר לנהל יותר את החיים שלכם כמו שהם, מבלי לעבור שינוי דרסטי שישפיע על המשקל שלכם.
  3. כי כבר ניסיתם הכל. עברתם אצל דיאטנית קלינית. ניסיתם טכניקות הרזיה מסוגים שונים. תקופות של דיאטות ומלחמות. ועכשיו אתם כבר לא מסוגלים יותר למצוא את כוח הרצון בשביל לעבור עוד תהליך כזה, שיוביל שוב פעם למפח נפש.
  4. כי הרופא המליץ לכם. לפעמים המלצה מהרופא היא המלצה שקשורה לעוד אלמנטים של הבריאות שלכם. והוא רואה את התמונה הקלינית המלאה, ויודע איך לתת לכם את העזרה שאתם כל כך צריכים לקבל.

הבריאות קודמת לכל, כך שזו היא ההחלטה הבריאה

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין תהליך הצרת היקפים בבטן הוא הליך שעוזר לכם לשמור על הבריאות. גם אם יש בו אלמנטים קוסמטיים, לאנשים שנמצאים במצב של השמנת יתר קיצונית, הצרת היקפים בבטן היא הפתרון האחרון כדי לשמור על הבריאות ולהאריך את החיים. אז אל תהססו לקחת את ההחלטה הבריאה. גם אם היא ההחלטה המפחידה והמאתגרת ביותר שלקחתם בחיים שלכם. כי יש אנשי צוות מיומנים ומנוסים שיכולים ללוות אתכם לאורך הדרך ולתת את כל הפתרונות שאתם צריכים לקבל.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: