יום שלישי, 20 באוגוסט 2019, י"ט אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

טורים אישיים בשוהם

מתקפת הסיילים

בשבועות האחרונים של השנה שחלפה היו לי כל מיני התמודדויות, אבל הקשה מכולן הייתה מתקפת הסיילים שתקפה אותי דרך המייל.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

שמוליק שיר

מתקפת הסיילים

בשבועות האחרונים של השנה שחלפה היו לי כל מיני התמודדויות, אבל הקשה מכולן הייתה מתקפת הסיילים שתקפה אותי דרך המייל. כאילו כל החברות חיכו כל השנה עם המוצרים שלהם בהולד, ופתאום בשבועיים לפני סוף השנה, הם החליטו להפטר מכל הסטוקים שלהם  וכמובן שהכל הכל ב40% הנחה, לפחות. עכשיו, מישהו יכול להסביר לי למה דווקא בסוף השנה אני צריך פתאום "ספה נפתחת למיטת קומתיים ב50% הנחה עם אחריות רק על הקומה הראשונה", או, "ארגונית חכמה לשקיקי תה" (לא המצאתי). ואיך יכולתי עד סוף 2015 לחיות בלי "מחצלת קוקוס עם גב גומי", או "מחמם מגבות 8 שלבים" (אמיתי). כמעט הלכתי על ה"רפידות שמגביהות אותך ב-10 ס"מ לפחות", אבל מישל אמרה שאני כבר בגובה מספיק. אז האמת היא, שאני יכול לשלוח מייל בחזרה עם הבקשה, "הסירו אותי מרשימת התפוצה", אבל אני עדיין מחכה למוצר האולטימטיבי  ולחברה שבאמת תשכנע אותי לקנות אותו. וכאן מישל, שהפעם לא עברה על הטור לפני ששלחתי אותו, תקפוץ ותגיד- "מה אתה אומר, מלא מוצרים בבית הזמנת דרך המיילים האלה.. וחצי מהם בכלל לא עובדים... ", מתערב אתכם שהיא תגיד את זה.

חידה

יש איזה קליפ שרץ חזק בימים האחרונים ברשתות החברתיות על האסלאם הקיצוני. אני אסכם לכם אותו בחידה ממש קלה – מה הקשר בין שתי הרשימות הבאות. רשימה א:  תחנת הרכבת במדריד, מועדון הלילה בבאלי, המרתון בבוסטון, התיאטרון במוסקבה, הרכבת התחתית בלונדון, טיסת פאן אם 93, שגרירות ארה"ב בבירות, מגדלי התאומים, המלון במומבאי, שגרירות ישראל בבואנוס איירס, אולימפיאדת מינכן, שארלי הבדו, הקניון בניירובי, אולם המופעים "בטקלן" בפריז, שגרירות ארה"ב בקניה, ולצערי יש עוד הרבה.  רשימה ב: הג'יהד האיסלאמי,  דאע"ש,  אל קאעידה,  בוקו חראם, (דווקא חראם על בוקו נשמע לי יותר נחמד...), טאליבן, אל-נוסרה, חמאס, אבו-סייף, לשקאר א-טייבה,  האחים המוסלמים, אל אנצאר,  אל–שריעה,  אל–מורביטון,  אל שבאב, ולצערי יש עוד הרבה. פתרתם את החידה? יופי, תצבעו באדום ותשלחו לג'קי.

דיאטה

אני הולך לספר לכם עכשיו איך הורדתי 5 קילו בשבוע תוך כדי אכילת גלידות, גומיגם ומילקי כל יום. זו לא דיאטה שמתאימה לכל אחד, אבל עובדה, לי היא עבדה. 5  קילו בשבוע לא הולך ברגל. הסיפור מתחיל בדלקות חוזרות ונשנות בגרון, התפתחות של אבני שקד מציקות שהפריעו לי מאד בעבודה. (לא, אני לא זמר למרות ששם משפחתי מתאים למקצוע הזה, אבל מה לעשות ואני זייפן מקצועי, לכן אני מרצה) והחלטה של ד"ר אביגיל ארד, רופאת א.א.ג שלי, להפטר מזה אבל גם מהשקדים. יום הניתוח מגיע, הרדמה כללית כן,  אביגיל מתלוצצת איתי כדי להפיג את חששותיי במקצת, ואני, משים עצמי כמי שלא חושש בכלל למרות שאני משקשק פחד. הרופא המרדים מזריק לי את החומר, אני עוד מצליח לקשקש כמה מילים לא ברורות ואז שוקע בעולם החלומות. כשהתעוררתי, אני זוכר שהדבר הראשון שראיתי היה פניה המחייכות של הדוקטור. "היית ילד טוב והניתוח עבר בהצלחה", היא אמרה עוד כל מיני דברים, אבל אני לא כל כך הבנתי, רציתי רק לחזור לעולם החלומות. בקיצור, מה שהבנתי ממישל שחיכתה לי בחוץ וקיבלה את ההסבר מאביגיל, הוא שאני יכול לאכול בתקופה הקרובה רק אוכל רך, שתיה מרובה והרבה גלידות. עכשיו תקשיבו טוב חברים איך הורדתי בשבוע 5 קילו למרות שזללתי כל יום איזה 3 גומיגם וגלידות.  הורדתי פשוט ומחוסר ברירה את כל הדברים שהיו נספחים לארוחות. הכוונה ל: פיתות עם חומוס, שוארמה פה ושם, פלאפל מדי פעם. מאפה עם הקפה, עוד עוגיה או שתיים (או שלוש) עם הקפה וכו' וכו' וכו'. עם ההטבה במצב, התחלתי לצמצם גם את הגלידות ובערך 10 ימים אחרי הניתוח ירדתי כבר 6 קילו.  טוב, יכול להיות שזה גם בגלל הספורט המרובה שעשיתי בימים הראשונים אחרי הניתוח - טיפוס על קירות מהכאבים. אז זהו, החלטתי לצאת לדרך חדשה ולהמשיך בתזונה בריאה גם בהמשך. העניין הוא שהבטחתי את זה לעצמי כבר כל כך הרבה פעמים, וכל פעם נפלתי למנת הפלאפל בחזרה (מת על עמבה, מה לעשות). אני חייב לציין לטובה את הדוקטור שהרבתה להתקשר לשאול לשלומי ולעודד ולייעץ בעניין הכאבים. אז אם גם לכם בא להוריד איזה 5 קילו עודפים בשבוע ויש לכם 2 שקדים מיותרים, יאללה, תקבעו תור.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: