יום שישי, 20 בספטמבר 2019, כ' אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

הנוער והצעירים בשוהם בשוהם

הנוער בשוהם כותב לאבן שוהם

הפנינג מתגייסים ומשרתים - שוהם 2018

בשיתוף פעולה בין האגודה למען ויחידת הנוער והצעירים בשוהם הופק הפנינג של מופעים שלל פינוקים והטבות לבוגרות ובוגרי י"ב, חיילים, בנות השירות הלאומי, מכיניסטים וש"ש, היה שמח

פורסם בתאריך:


ביום חמישי האחרון 28.6 התכנסו מעל 500 בוגרי ובוגרות י"ב, חיילים ובנות השירות הלאומי, מכיניסטים וש"ש (שנת שירות) ברחבת הדשא של מועדון הספורט בשוהם לערב שכולו הצדעה והוקרה למענם. על הבמה המרכזית הופיעה הזמרת יובל דיין וההלהקה המקומית "דור המבול" עלתה למופע החימום.

הערב היה פרי שיתוף פעולה בין האגודה למען החייל סניף שוהם ויחידת הנוער והצעירים בחברה העירונית חמש ומועצת שוהם, והוא התקיים כהפנינג שכלל מופעים ושלל פינוקים והטבות. מכיוון שהערב היה כולו על טהרת ההתנדבות, גם העסקים המקומיים בשוהם נרתמו לאירוע ופינקו את החיילים והמתגייסים בפיצות, גלידה, פלאפל, ברד, רי-בר, פירות וארטיקים. אורחי האירוע נהנו גם מדוכנים של מעצבי שיער, פילאטיס, עיסוי, מניקור ועוד – באדיבותם של בעלי העסקים המקומיים.

מאיה ביבלה-גל, מנהלת יחידת הנוער והצעירים: "ההפנינג השנה היה עשיר ושמח במיוחד, ואני שמחה על הנוכחות המרשימה של החיילים, המתנדבים והמתגייסים. הודות לעסקים המקומיים זכינו לפנק את כולם ולשלוח אותם להמשך הדרך עם חיבוק גדול". ביבלה-גל ציינה שהשבוע ייפתח גם מרכז הצעירים החדש של שוהם, אשר עתיד לתת מענה לכלל הצעירים ביישוב בגילאי 18 עד 35.

אבי אליהו, יו"ר האגודה למען החייל סניף שוהם סיפר שהאירוע השנה כלל כמה חידושים: "לראשונה איחדנו בין ערב המתגייסים לערב ההצדעה לחיילים והשירות הלאומי, ובנוסף יצרנו קשר עם העסקים המקומיים כדי להעניק הטבות לחיילים. בשבועות הקרובים נפיץ לחיילים פנקס הטבות אלקטרוני, שכולל מגוון הטבות שבעלי העסקים בשוהם מעניקים לחיילים שלנו. אני מודה למתנדבי האגודה בשוהם ולכל הנרתמים להצלחתו של האירוע הזה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: