יום שבת, 30 במאי 2020, ז' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

הנוער והצעירים בשוהם

הנוער בשוהם כותב לאבן שוהם

בחזית הטכנולוגית של צה"ל- הכירו את הקצינים החדשים של שוהם

פורסם בתאריך:


 

בשבוע שעבר קיבלו הצוערים החדשים של אגף התקשוב וההגנה בסייבר את הארון המיוחל בבה"ד 7 וכעת הם מתחילים את תפקידם כקצינים אשר יובילו את צה"ל לקדמה טכנולוגיה ומבצעית. בין הקצינים החדשים, גם שלושה חיילים משוהם: סג"מ י', סג"מ עידן אופיר וסג"מ אביב טייב.

אגף התקשוב וההגנה בסייבר כולל בתוכו מגוון תחומים, החל מאנשי מחשבים ומתכנתים ועד ללוחמים בשטח העוסקים בשמירה על התקשורת בצה"ל באופן תמידי. חיילי האגף פועלים ללא הפסקה כדי לדאוג שצה"ל ימשיך להוביל בזירה הטכנולוגית המודרנית. 

אביב טייב, בוגר תיכון שוהם, התגייס בנובמבר 2017 למסלול קציני הקשר הגדודיים (קשר"גים). הוא עבר מסלול הכשרה מאתגר בן שנה ושמונה חודשים אשר כלל טירונות, מגוון קורסים, סיפוח של חודשיים בחטיבת גבעתי במהלכם הכיר את העשייה המבצעית בשטח, קורס קצינים והשלמת קצונה קרבית. "אני שמח שבחרתי במסלול, עם הזמן התאהבתי במקצוע. השלמת הקצונה הייתה איכותית, ומקצועית ופיתחה אותי באופן אישי", מספר אביב. "דמות הקשר"ג היא דמות מפתח בשדה הקרב, והתפקיד עצמו מאתגר וצובר תאוצה לצד ההתחדשות הטכנולוגית".

 


אביב טייב קצין 

 

עידן אופיר, בן ה-20, שירת כמנהל רשת, תפקיד במסגרתו היה אחראי לתפעל את מערכות המחשב המתקדמות, לטפל בתקלות ולדאוג לתקינותן. הוא יצא לקצונה לאחר שעשה תפקיד סמל בחטיבת כפיר. "אני ממליץ על אגף התקשוב כמקום מאוד מפתח", מדגיש, "תקשוב מביא אותך לקצה מבחינה לימודית ופיזית, ומי שיתעקש להצליח- גם יצליח."

 


עידן אופיר קצין

 

לאחר הכשרה מאתגרת והשלמת קצונה מהארוכות ביותר בצה"ל, הוכשרו השלושה להיות קציני קשר גדודיים וקצינים מבצעיים. כמו כן, רכשו יכולות פיקוד וניהול של חיילים וחוו מגוון אירועים משמעותיים ומעשירים שנועדו לפתח את דמותם כקצינים ומפקדים בצה"ל.  השבוע יחלו את דרכם החדשה כדור הפיקוד, יזכו לקחת חלק באירועים מבצעיים ולהוביל את צה"ל לחזית הטכנולוגיה.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: