יום שישי, 24 במאי 2019, י"ט אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

הנוער והצעירים בשוהם בשוהם

הנוער בשוהם כותב לאבן שוהם

שבוע הנוער 2019 בשוהם...

תחילת פברואר מביא איתו מדי שנה את שבוע הנוער המסורתי שלנו כאן בשוהם. גם השנה התפרשנו לאורך שבוע שלם על מנת להוקיר ולהעריך את בני הנוער ביישוב.

פורסם בתאריך:


כתב מושיקו אברמוביץ רכז מועצות נוער ותרבות נוער

השבוע נפתח ביום ראשון עם יום חילופי שלטון בו נפגשו נציגי מועצת הנוער והפרלמנט עם בכירי המועצה המקומית והחברה העירונית חמש. במהלך היום הם נחשפו לפעילות של מנהלי התחומים השונים, דנו בשיתופי פעולה למען הנוער והובילו שני פורומים בנושאים הבוערים בקרב הנוער: שעות הפנאי של הנוער בשוהם וחווית הלמידה במאה ה21

היום השני נמשך עם רצים למיליון בהובלת נציגי מועצת הנוער אשר יזמו, תכננו, הפיקו והוציאו לפועל את הפעילות. עשרות בני נוער לקחו חלק בתחרות – פטל פונג, מירוץ מכשולים, אתגרים קבוצתיים, טריוויה ואתגר המים שלנו - הכל כדי להגיע ראשונים ולזכות בפרס הגדול!

על אף שכולם היו טובים ומעולים, רק קבוצה אחת, הצעירים מבין המתמודדים הצליחו לעקוף את כולם.. אז איתי אלול, יהב קצב והראל דדון – שאפו !

אמצעו של השבוע הוקדש כמדי שנה להוקרה לבני הנוער המתנדבים במסגרות השונות. 20 בני נוער מצטיינים מתנועות וארגוני הנוער, מועדוניות חוויה-יחד, מבית הגמלאי ומהמשמר האזרחי נבחרו על פועלם לאורך השנה האחרונה (ואף יותר) ואיתם גם שאר בני הנוער אשר תורמים מזמנם על מנת ליצור פה עולם שווה יותר. את סיומו של הערב קינחנו עם מופע מדהים של האומן גיל ויין.

היום הרביעי החזיר אלינו את מונית הכסף האהובה. עשרות פרסים בשווי מאות שקלים חולקו לעשרות בני הנוער אשר עלו על המונית שלנו במהלך הערב – אך לפני זה היה עליהם לענות נכון על השאלות שלנו.

את השבוע סגרנו ביום חמישי עם ערב "על האש" במתחם הלילי, כשעל המנגלים אחראיים ומתפעלים בני הנוער. עשרות בני נוער גדשו את המתחם לערב שכולו כיף ובשר כדי לחגוג את סיומו של השבוע הנפלא הזה

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: