יום ראשון, 24 במרץ 2019, י"ז אדר ב' ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

הנוער והצעירים בשוהם בשוהם

הנוער בשוהם כותב לאבן שוהם

שולחן עגול

עכשיו תורנו לעשות בשביל אחרים!

פורסם בתאריך:


קבוצת ‘שולחן עגול’ שוהם פועלת במסגרת קבוצת התנדבות של בני נוער אשר פועלת למען הקהילה והחברה. ארגון ‘שולחן עגול’ הוא ארגון בינלאומי, אשר כולל קבוצות אזוריות במדינות רבות בעולם. הקבוצה דוגלת בהתנדבות ובעזרה לאחר, תוך הנאה, יוזמה אישית ושיתוף פעולה. אנחנו מאמינים כי התנדבות בגיל צעיר היא דבר חשוב, אשר תורמת הן לבני הנוער המצטרפים אליה והן לאוכלוסיות השונות הנזקקות לעזרתנו. כבני נוער אנחנו יודעים מה מעניין ומושך את הדור הצעיר, ולכן הפעילויות ההתנדבויות אותן אנו בוחרים לעשות, הן מוצלחות ומהנות. במהלך השנה ארגנו פעילויות שונות לילדים עם צרכים מיוחדים, לילדים עם בעיות רגשיות ולילדים מאוכלוסיות חלשות.
כמו כן, ב’שולחן עגול’ מאמינים שכל אחד יכול לתרום ולעזור באופן משמעותי, אך לכל אחד יש את הדרך שלו ואת הכישורים שלו לשם כך. הקבוצה מאפשרת לנו לפתח זאת כבר מגיל צעיר, וכן לדעת אילו מבין סוגי ההתנדבויות השונים, מדברים אלינו יותר. זאת באמצעות דגש על חשיפה לתחומים רבים ומגוונים של התנדבות. בנוסף להתנדבויות עם ילדים, יצאנו להתנדבות בכלבייה. בכלבייה גדלים כלבים שניצלו רגע לפני ההרדמה בשל היעדר בעלים עבורם. לפעילות זו גייסנו בני נוער נוספים משוהם, וכך אפשרנו גם להם ליהנות מהפעילות ולהיחשף לקבוצה שלנו. במהלך השנה עסקנו בפעילות התנדבותית בתחומים נוספים, כגון יציאה ללקט ישראל. ‘לקט ישראל’ הוא ארגון העוסק בהצלת מזון עודף באירגונים למען נזקקים. בני הנוער התנדבו גם בסטודיו אנד ג’וי (JOY&). זהו מיזם לעיצוב מתנות ומשלוחים אשר מעסיק אנשים עם צרכים מיוחדים. יתרה מכך, ארגנו פרויקט של איסוף ציוד בית ספרי עבור עמותת ‘אמאבא’, ערכנו ניקיון ביער שוהם והתגייסנו לעזרה עבור יד משוהם בימים העומס הרב שהיו בעמותה לפני החגים.
נכון לעכשיו קבוצת ‘שולחן עגול’ שוהם היא קבוצה קטנה, אך עם זאת אנחנו קבוצה שעושה רבות. אנחנו שואפים לגדול ובטוחים שנצליח, הרי גם ‘יער גדול מתחיל בכמה עצים בודדים’. אז נכון, כל אחד מאיתנו מצמיח הרבה פירות, אבל בשביל פרדס שלם צריך הרבה עצים. אנחנו מאמינים שהגיע תורנו לעשות בשביל אחרים!
אז אם אתם אוהבים לעזור ולתרום מעצמכם, ורוצים על הדרך גם ליהנות ולהכיר חברים חדשים, הקבוצה שלנו היא המקום בשבילכם!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: