יום שלישי, 20 באוגוסט 2019, י"ט אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

טורים אישיים בשוהם

עיתונות צהובה

"אנחנו רוצים שתכנסי למיטה עם המלך",  סוזאן היססה תחילה אך הסכימה לבוא למסיבה לכבוד המלך בביתו של אייל נפט בלוס אנג'לס. במסיבה הפעיל המלך את קסמו האישי הידוע, והרומן התממש על הצד הטוב ביותר (של המיטה).

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מוקי הדר

ידוע שסקס מוכר עיתונים ומביא רייטינג, בטח סקס שבו מעורבים מלכים ונסיכים, ועם מוסיפים תבלין של שחיתות זה ישבח את התבשיל שכולנו נאכל בשקיקה וגם נלקק את האצבעות. אבל גם נקפיד ללבוש ארשת של מיאוס כי זה לא מקובל בין הבריות ליהנות מחומרים כאלו. עד עכשיו עסקנו ביאיר נתניהו, בואו ונהנה מסיפור עסיסי דומה על שכננו ממזרח.

בעולם אידיאלי תארו לעצמכם שאחרי מות המלך היה עומד בראש ממלכת ירדן מלך יהודי לפי ההלכה.

 

השנה 1959 מלך ירדן חוסיין הצעיר יצא לביקור בלוס אנג'לס. ה C.I.A, השירות החשאי האמריקאי רצה לטפח את הקשרים עם המלך וכאשר חוסיין הביע את רצונו להמציא לו בת לוויה למשך ביקורו בעיר הכוכבים השרות החשאי האמריקני לא חסך מאמץ כדי להבטיח שהמלך יצא מרוצה מהביקור. הסוכנים פנו לבלש פרטי שאיתר כוכבנית, סוזאן קבוט שמה, ששיחקה בסרטים זניחים. נאמר לה בפרוש "אנחנו רוצים שתכנסי למיטה עם המלך",  סוזאן היססה תחילה אך הסכימה לבוא למסיבה לכבוד המלך בביתו של אייל נפט בלוס אנג'לס. במסיבה הפעיל המלך את קסמו האישי הידוע, והרומן התממש על הצד הטוב ביותר (של המיטה). למלך היו פגישות חשובות  בניו יורק ולכן ביקש שיביאו את סוזאן גם לניו יורק. השרות החשאי דאג להטיסה ולשכן את שניהם בדירה דיסקרטית. החשש לא היה רק כי יתגלה שלמלך יש מאהבת, אלא מהעובדה שסוזן קאבוט השחקנית הכושלת הייתה בעצם הנרייט שפירו יהודייה כשרה שאימצה לה שם במה קליט כפי שנהגו אז בהוליווד. רומן בין המלך המוסלמי ואהובתו היהודייה לא היה מתקבל טוב בעולם הערבי. לא ידוע כמה זמן נמשך הרומן אך להרייט שפירו נולד בן - תימוטי שמו. השמועות שהוא בנו של חוסיין התחזקו מהעובדה שבמשך שנים קיבלה האם 1.500 דולר מידי חודש בחודשו מעמאן בירת ירדן. בשנות השישים זה היה הרבה כסף. בעולם אידיאלי תארו לעצמכם שאחרי מות המלך היה עומד בראש ממלכת ירדן מלך יהודי לפי ההלכה.

הסיפור נגמר בטרגדיה, הרייט שפירו נרצחה על ידי בנה ב1986 בעקבות מריבה קשה, היא הייתה בת 59  ובן המלך תימוטי ישב בכלא בסה"כ שנתיים וחצי. הסיפור הזה שגובה במסמכים של ה C.I.A הופיע לאחרונה בצהובון "ניו יורק פוסט". והובא לידיעתי על ידי חברי ג'ק וייזל. כי פרשות יאיר נתניהו היא גם שיחת היום בברוקלין ולא רק בין היהודים המתעניינים במה שקורה בישראל.

אז כמובן שאין מה להשוות בין המלך הצעיר לבית המלוכה הירדני, לבן המלך לבית נתניהו מלבד גילם הצעיר ותאוותם המינית. אבל סופם של סיפורים עסיסיים כאלו להתגלות אם במסמכים רשמיים אחרי חמישים שנה או אחרי שנה וחצי בקלטת. אבל יש הבדל גדול בקלאס.

הבעיה של יאיר היא שמעולם לא הפנים שמעשיו יכולים לגרום נזק למשפחתו שבצד הזכיות כבנו של ראש ממשלה, רכב צמוד ומאבטח, יש גם חובות שלא לעשות בושות. מהשיחה ברכב הממשלתי שהוקלטה, מתברר שדווקא החבר השלישי לבילויים היה מודע לכך שאסור לעשות בושות ואמר שמזל שלא צילמו אותם בפתח מועדון החשפנות. בפעם שנייה התבטא בחרדה ששיח החרמנים במכונית יגרום לאסון אם יודלף.

את הטענה שהחבורה הייתה שיכורה כלוט אני לא קונה, עובדה שהוא התבטאו בצורה רציונאלית. הוא, ולא יאיר, היה רגיש לנזק שיגרם. לעומת זאת ליאיר הייתה דאגה רציונאלית אחרת, מי ישלם במקומו עבור הבילוי עם הזונות.

 

אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר ואתה לא יכול לפרגן לי 400 שקל" מעידה על תחושת "המגיע לי" לא בזכות מי שאני, או בזכות החברות בינינו, אלא בזכות האבא הכל יכול שמסדר מיליארדים למי שהוא חפץ ביקרו. 

האמירה "אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר ואתה לא יכול לפרגן לי 400 שקל" מעידה על תחושת "המגיע לי" לא בזכות מי שאני, או בזכות החברות בינינו, אלא בזכות האבא הכל יכול שמסדר מיליארדים למי שהוא חפץ ביקרו. הבן יאיר, מאמין עמוק בפנים שמשפחתו שקולה למשפחת הממלכה השכנה ממזרח, שבא אפילו המלך עבדאללה בנו של חוסיין לא יעז להגיד "המדינה זה אני". דרך אגב אפילו בממלכה הסעודית השמרנית הכניסו לאחרונה לכלא נסיכים שמעלו במיליארדים מכספי המדינה במשך שנים רבות. הם האמינו שאיש לא ידרוש מהם דין וחשבון, כי הם הרי יוצאי חלציו של המלך הסעודי ולכן הם מעל החוק.

האבא ביבי יצא לאחרונה לביקור ארוך בהודו. הבן יאיר שהיה מיועד להצטרף לסיור נשאר בארץ. זה עונש חינוכי ממדרגה ראשונה, כי לאדם כמוהו שמרגיש ומתנהג כאילו יש בישראל שלטון מלוכני, אין מה לחפש בדמוקרטיה הגדולה בעולם. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: