יום שישי, 24 במאי 2019, י"ט אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך חוגים והעשרה בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם,חוגים והעשרה בשוהם, ספורטילנד,מרכז לאומניות הבמה, איריס לנדה, דולי זורנצר, מועדון כדורסל, וירטואוז מוסיקה,בשוהם, אומנות בשוהם, לימודים והעשרה,

מנכ"ל משרד החינוך בביקור בשוהם: "חינוך משמעו שילוב ידיים ועשייה משותפת"

מנכ"ל משרד החינוך מר שמואל אבואב ונציגי מחוז מרכז נפגשו היום עם ראש המועצה איתן פטיגרו ואנשי החינוך למפגש שיח לקידום תהליכים חינוכיים מבוססי נתונים.

פורסם בתאריך:


 

מנכ"ל משרד החינוך מר שמואל אבואב ביקר הבוקר (ג'), בשוהם, נפגש עם ראש העיר איתן פטיגרו, מנהלת אגף החינוך אופירה ביטון ואנשי החינוך ברשות, מנהלי בתי הספר ומפקחי משרד החינוך ברשות המקומית לקידום מערכת החינוך.

המפגש נועד לקדם תהליכים חינוכיים והם התקיימו על רקע נתוני התמונה החינוכית ברשות. נתוני התמונה החינוכית כוללים נתונים אודות אקלים בתי הספר, הישגיים לימודיים והישגים ערכיים, מידע אודות תקציב לתלמיד לשנה, נתוני התמדה ונשירה, ממוצע תלמידים בכיתה ועוד.

מנכ"ל משרד החינוך, מר שמואל אבואב: "צמיחת מערכת החינוך תלויה בטיב שיתוף הפעולה בין כל גורמי החינוך, שכן חינוך משמעו שילוב ידיים ועשייה משותפת. בביקורי היום בשוהם העמקתי בתמונת המצב של החינוך בעיר במבט של עשור. התרשמתי ממערכת חינוך שמתפקדת ומקדמת לא רק הישגים, אלא גם את התחום הערכי. יש בשוהם מגוון רחב של מסגרות חינוכיות והמערכת היישובית מגיעה להישגים מרשימים, תוך שיתוף פעולה בין כל גורמי הקהילה."

ראש מועצת שוהם, איתן פטיגרו: "החינוך תופס מקום מרכזי בסדר היום היישובי ובתכניות העבודה של המועצה. אנו רואים חשיבות רבה בקידום החינוך לערכים ובהובלת קו של "אפס סובלנות לאלימות". תלמיד צריך להגיע לגן או לבית הספר בתחושת ביטחון מלאה. שוהם מתמודדת עם קושי בגיוס מורים מקצועיים, לצד התמודדות עם קיטון במספר התלמידים ביישוב. אנו פונים למשרד החינוך בדרישה כי ייתן מענה לאתגרים הללו, לפחות עד תחילת ספטמבר 2021, עת תאוכלס שכונת הדרים החדשה. תמיכת המשרד חשובה לחיזוק מערכת החינוך, ולמשיכת זוגות צעירים לשוהם".

.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: