יום שבת, 23 בפברואר 2019, י"ח אדר א' ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם

בוגרי מחזור יט’ של תיכון שוהם ציינו את סיום התיכון

בוגרי מחזור יט’ של תיכון שוהם ציינו את סיום התיכון בסדרה של אירועים משמחים ומרגשים

פורסם בתאריך:


מחזור יט’ - תיכון שוהם

בוגרי מחזור יטשל תיכון שוהם ציינו את סיום התיכון בסדרה של אירועים משמחים ומרגשים

ביום ג’ ה–12.6 התקיים טקס הסיום בתיכון שוהם, בטקס הוענקו תעודות ההצטיינות לתלמידים המצטיינים, הועלה מופעה מוסיקלי ע”י התלמידים ונישאו דברים ע”י ראש המועצה גיל לבנה, מנהלת בית הספר איריס בויקיס, רכזת השכבה סמדר רווה ויו”ר הנהגת ההורים ליאור פרץ, לצד הברכות והאיחולים לבוגרים בלטה בעיקר ההתייחדות עם זכרה של שני שמיר זל אשר נספתה באסון בנחל צפית שבועות ספורים לפני סיום התיכון. הוריה של שני שמיר ז”ל, עלו לבמה וקיבלו ממנהלת בית הספר את תעודת ההצטיינות של שני, הוקרן סרט מרגש לזכרה וחבריה לשכבה ביצעו שני שירים אשר הם כתבו לזכרה, המעמד היה מרגש עד מאוד.

 

ביום ג' ה-20.6 יצאו הבוגרים בשעות הבוקר בתהלוכת הרכבים – ה‘רונדוהמסורתי בדרכם מחניית התיכון אל מועדון הספורט שוהם ברכבים מקושטים, הרונדו המסורתי יצא לדרך לאחר מו”מ ארוך שהתקיים במהלך השנה מול משטרת ישראל אשר בקשו לאסור את ביצוע הרונדו, וזאת בעקבות ארועי השנה שעברה, במהלכם ניתנו דוחות תנועה לבוגרי מחזור יח’. השנה הגיעו להסכמה הנהגת ההורים, נציגי התלמידים ונציגי משטרת ישראל, כי ה’רונדו’ יוכל להיערך בתנאי שהרכבים המשתתפים בו לא יקושטו באופן כזה שיחסום לנהגים את שדה הראיה, לא תתאפשר הפעלת צופרים שלא לצורך, לא תתאפשר הוצאת חלקי גוף מהרכב של אף אחד מנוסעי הרכב ומשטרת ראש העין תתגבר את שוהם בשוטרי תנועה כדי לבצע אכיפה. בסופו של תהליך ארוך, הרונדו יצא לדרך הבוגרים צייתו להוראות, היה שמח ומרגש. לאחר ‘הרונדו’ נפגשו כל הבוגרים למסיבת הבריכה המסורתית במועדון הספורט. 

ביום ג’ ה-26.07 התקיים נשף הסיום של המחזור באולמי הרמוזו במודיעין. בנשף השתתפו כ-340 תלמידים, וגם השנה, בהסכמה משותפת בין נציגי התלמידים לנציגות ההורים לא היה אלכוהול במהלך הנשף. בוגרי המחזור חגגו עד לפנות בוקר ונהנו מהופעה של עידו בי צוקי, מנומס ומעוד אטרקציות.

בהצלחה בהמשך הדרך לכל הבוגרים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: