יום שבת, 23 בפברואר 2019, י"ח אדר א' ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חינוך בשוהם בשוהם

חינוך בשוהם,בתי ספר בשוהם,גנים בשוהם,מחלקת החינוך בשוהם,נוער בשוהם,חינוך מיוחד בשוהם,חופש גדול בשוהם,חוגים בשוהם

מחזור ד’ -  שלהבת

מחזור ד’ -  שלהבת ביום ראשון ד’ בתמוז 17.6 נפגשו בבית המדרש מחנכי ותלמידי הישיבה והאולפנה שלהבת לטקס סיום מרגש ומסכם שש שנות לימוד

פורסם בתאריך:


את בית המדרש גדשו עשרות הורים, תלמידים ומורים.  הערב היה מרגש, מעצים, חוויתי ומשפחתי.

ללא ספק מחנכי הכיתות רבקה אלתר, הרב בנימין שחור והרב חיים עזר הצליחו לגרום לנוכחים להרגיש גאווה שאלה תלמידינו/בוגרנו. גם המחנכים עצמם אשר עלו כל אחד בתורו לדבר, ריגשו את הקהל עד מאוד.

אחד אחר השני עלו מס’ תלמידים (שי, שי-לי, ירדן יהונתן וגבע שהנחו באומנות את הטקס) וסיפרו מנקודת מבטם את מה שעבר עליהם על הקשיים, הפחדים, הכישלונות וגם האמונה הגדולה שנטענו בהם ובכוחות הקיימים בהם, ההצלחות, הצחוקים והחברויות שנוצרו. התלמיד ירדן שטרן שסיים בשנה שעברה את הש”ס כולו, עלה וסיים מסכת סוכה ירושלמי שאותה למד ב-3 ימים.

עוד נשאו דברי ברכה ראש המועצה מר גיל ליבנה, מחזיק תיק החינוך הדתי אבי אלטלף ומטעם ביה”ס המנהל, אבי פינגרהוט אשר דיבר על הזכות בה זכו המורים בשלהבת לגלות בכל אחד ואחת מהבוגרים את האבוקה שבוערת בתוכם ואת והמיוחדות שבם.

הרבנית יעל יצחקי לימדה על “גדול למוד שמביא לידי מעשה” מתוך הסיפור המופיע בגמרא על ר’ חנניה בן תרדיון וברכה את התלמידים שעכשיו, כשהם עוברים לעולם המעשה ילווה אותם תמיד הלימוד שהם לוקחים משלהבת.

אריאל & אריאל ביצעו את השיר של עידן רייכל “מחכה” בהתרגשות רבה.

בילי פינגלה יו”ר הנהגת ההורים בשלהבת עלתה לברך בשם ההורים ובהתרגשות רבה קראה לגיל, אבי ושולה מנור נציגת רשת אורט לשמור על המקום המיוחד הזה שנקרא שלהבת. לקראת סיום התפזרו התלמידים וחילקו להורים מכתבים אישיים. מעמד מרטיט ומרגש.

בסיום הערב חולקו מתנות לתלמידים וגם למורים בשם התלמידים והוריהם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: